Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz forduljak, ha...

Milyen orvoshoz forduljak, ha nagyon izzad a hónaljam? Bőv. Lenn.

Figyelt kérdés
Mindegy hogy hideg van, vagy meleg, fürdés után is rögtön elkezd izzadni. A háziorvosom nem tudta miért van, szóval mi a teendő?

2012. dec. 2. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem idegi alapon volt ilyen mértéktelen izzadás-téma... Zuhi után kimentem télen a teraszra és szó szerint cseppekben folyt a hónaljambol az izzadság..
2012. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dettó :S és hogy javult?
2012. dec. 2. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kevésbé stresszes lenni tudom ez igy hülyeség de...ez kell hozzá.. amugy nem tudom fiu vagy e vagy lány de én mióta ezeket a tekerős oldspice témákat használom sokkal kevésbé izzadok :) nem azt ami ilyen kis lyukakon zselé hanem azt a rendes kék szinü stiftet :) ha L akkor passz :D
2012. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Célszerű a hónaljad szőrteleníteni./ krém, elektromos borotva/ . Igy a kellemetlen szag kialakulását megelőzheted.Gyakoribb idegesebb típusú egyéneknél.Ha az egész tested izzad az alkati is lehet, de pl. szívbetegség is okozhat ilyen tünetet.Célszerű alkalmanként golyós dezodort használni, de aluminiummenteset vegyél. Az Auchanban már vettem ilyet.Ha ideges vagy gyenge gyógynövényes nyugtató teát fogyaszthatsz.Pl. citromfű tea, Hova tabletta.Az izzadással méreganyagoktól szabadul meg a szervezet, érdemes 1-2 hétig diétázni. Kevés hús, sok zöldség, gyümölcs, másfél-két liter folyadék /víz,tea, gyümölcslé vízzel hígítva./Fürdéskor ne legyen túl meleg a fürdőszobában, és levegőt is beengedhetsz, ha túl kicsi.
2012. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!