Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csinálnak a kardiológián?

Mit csinálnak a kardiológián?

Figyelt kérdés
Iskolaorvosin magas vérnyomást és szívritmuszavart állapítottak meg, ezen kívül 2/6-os diasztolés zörejt. Beutaltak kardiológiára nagyon félek nem tudom, hogy működik ez. Most akarok majd jogsit de félek, hogy valami komolyabb baj van..doktornőn láttam az aggódást. Köszönöm a segítségeteket

2012. nov. 24. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálnak EKG-t, szívultrahangot, esetleg kapsz 24 órás vérnyomásmérőt. Nem fognak megenni, ne aggódj.
2012. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam nagyon hosszadalmas 2-3 óra egy vizsgálat..főleg ilyen fiatalon ennyi panasszal.. remélem alaposan kivizsgálnak majd 18f vagyok
2012. nov. 24. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Bejutni nehéz , az a sok idő, nálunk a Klinikán először van ECG és vérnyomás mérés, az kb 4 perc, szívultrahang, 5 perc, majd az orvossal konzultálás, és ő eldönti kell-e még egyéb vizsgálat (pl. Holter ECG...).
2012. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!