Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csinálnak a kardiológián?

Mit csinálnak a kardiológián?

Figyelt kérdés

Beküldtek kardiológiára csak mert a vérnyomásom magas volt. Persze azóta semmi bajom:D

kíváncsi lennék h akkor hogyan vizsgálnak meg

tehát úgy tudom h lesz EKG, az tudom mi

de a szívultrahang v micsoda azt hogyan mérik meg pontosan, meg akkor ha semmi más panaszom nincs az ég világon akkor kell majd futnom ilyen futógépen is?


2012. jan. 17. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem a kardiológián csak az EKG-ra raktak rá. Az ultrahang se fáj. Esetleg terheléses próba szóval a kardiológia nem igazán olyan hely ahol fájdalmat okoznak.

Oda még én is nyugodtan megyek pedig én tényleg f*sok a dokiktól rendesen.

2012. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nekem még előtte elkell mennem vérvételre is ugye ez miatt,és akkor mennyi kémcsővel vesznek le??

jah és az EKG nál csak felül kell levetkőzni ugye?

felpontoztam:)

2012. jan. 17. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen csak felül kell levetkőzni, viszont a nadrág szárát fel kell húzni mert a boka fölé is raknak olyan bigyuszokat. Nekem még a cipőt se kellett lehúzni. Igaz nem volt magasszárú.
2012. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!