Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ortopédus Budapesten?

Ortopédus Budapesten?

Figyelt kérdés
Valaki tudna ajánlani nekem egy jó ortopédust Budapesten?Már 2 dokinál voltam, de egyik sem segitett :(
2012. nov. 13. 11:16
 1/8 anonim válasza:
én Tállay doktornál voltam térdemben elrepedt a porc... sportkórházban dolgozik bejelentkezés után kb másfél 2 hónap mire megvizsgál de ha nagyon fontos akkor menj magándokihoz!!! :D
2012. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

voltam nála is, szedtem porcerőt aztán elküldött gyógytesire de sajnos nem lett jobb:(

magánra nincs pénz :(

2012. nov. 13. 12:26
 3/8 anonim válasza:
ismerős a helyzet fél év gyógytorna szeptemberben voltam nála megint mondta h menjek még... nekem meg már elegem lett belőle h nem jutok 1-ről a 2-re csak gyógytorna állandóan meg az h város egyik végéből menjek át minden nap a másikba hát köszi nem kellet és nem is jártam gyógytornára utána... most meg porcerősítőkön élek :D
2012. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nekem is 1,5 óra csak oda :(

de nagyon kellene egy jó orvos, 17 vagyok és lassan kb semmit nem tudok csinálni, ugy fájnak a térdeim

2012. nov. 13. 16:09
 5/8 anonim válasza:
nekem már 5 éve fájnak konkrétan már megszoktam...
2012. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dr. kormos andor, nagyon segítőkész, a 13. kerben rendel.
2012. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dr Marschalkó péter-Heim Pál Gyerekkórházban rendel
2012. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

dr.Dobos Márta.

Számomra ő a legjobb ortopédus,mert előtte 4-nél is voltam,de nem tudták megoldani a problémámat.

Dobos doktornő nagyon alaposan kivizsgál,az egész tesetet tekintve,komplexen nézi a panaszod.

Oxygenben és Medicoverben rendel.

2012. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!