Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten fogorvos?

Budapesten fogorvos?

Figyelt kérdés
javasolnátok budapesti fogorvosokat. akik jól dolgoznak és még normálisan is viszonyulnak a páciensükhöz. Már a 3. fogorvosnál járok és egyik sem volt túl kedves, és ráadásul mindegyik elküldött hogy menjek el egy másikhoz. ötletek? ha maszek az is érdekel.
2012. nov. 5. 13:35
1 2
 1/11 okoska31 ***** válasza:
100%
Bem József rakparton van egy nagyon jó fogorvos. Dr. Bollobás Emőke
2012. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

XX. kerület - Dr. Acsai Károly

Nagyon fiatal, nagyon precíz, végtelen kedves, mosolygós, jó kedéjű ember. Mindenről tájékoztat. Miközben készíti a fogad, elmondja mit fog csinálni, miért kell azt csinálni. Kikéri a véleményed, hogy megfelel-e, javaslatokat tesz, mindenek előtt a páciensek bizalma a legfontosabb számára, na meg persze, hogy elégedettek legyenek!

Ő az: [link]

Vannak árak is, ha érdekel.

Én 5 fogorvosnál voltam, mire megtaláltam Őt!

2012. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ide járok, szépen és pontosan dolgoznak: [link]
2012. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Hogyhogy elküldtek másikhoz?
2012. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
bementem a szentkirályi utcai konzerváló klinikára tettek bele ideiglenes tömést, de közölték hogy folytatni nem tudják mert előtte fel kell kerülni egy várólistára, de szerinte ne számítsak rá hogy hamar bekerülök a kezelés elindítására.
2012. nov. 5. 18:53
 6/11 okoska31 ***** válasza:
49%
no kérdező, kinél voltál?:)
2012. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a x. kerületben a szent lászló téren a templom mögött van egy fogcentrum nevő rendelő. :)nagyon szimpatikusak :)
2012. nov. 10. 17:28
 8/11 okoska31 ***** válasza:
66%
akkor minek kérdezted, ha kerestél magadtól egyet?....
2012. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
ez az...
2012. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem kerestem, csak a kezembe került egy kőbányai újság aminek a címlapján őket hirdették. mivel ők közel vannak hozzám ezért őket kerestem fel... úgy tudom itt kérdezni szoktak általában, tehát azért kérdeztem mert infóra volt szükségem -.-
2012. nov. 11. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!