Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Verekedés közben be ütöm a...

Verekedés közben be ütöm a gégéjét vagy csak szimplán eröteljesen meg ütöm ott, akkor annak az illetönek valami baja lehet töle? és eggyáltalán ha oda ütök fog kapni levegőt? Ha nem hogyan kell elsösegélyt nyujtani?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 22:55
 1/5 anonim válasza:
Persze, hogy lesz baja.. elèg èrzèkeny rèsz.. Ne bànts senkit, s nem kell segìtsègnyùjtàs.. szerintem neked sem tetszene ha valaki gègèn ütne...
2012. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem ütnél te semmit,csak kapálóznál mint egy kislány


Aki tapasztalt a verekedésben az a fejet üti,te még sosem verekedtél,csak vertek

2012. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki magadon aztán meséld el milyen volt.
2012. okt. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

,,Nem ütnél te semmit,csak kapálóznál mint egy kislány


Aki tapasztalt a verekedésben az a fejet üti,te még sosem verekedtél,csak vertek"

Ehez csak annyit füznék,h hidd el a régi sulimban nagyon sokat verekedtem majd nem minden héten heti redszerességgel,mivel engem utáltak és csak anyit füznék hozzá,h ha kell akkor meg tudok álni a helyemen nem mondom h nem kaptam pár pofont,de szerintem te is kaptálmár és még sem nevezed magad beszarinak.Általában kivártam h ö üssön mivel,ha ez ellenkezöje történne meg (volt márrá precedens),akkor abbol birosági ügy lenne ami már volt és csak azért kérdem kedves válaszadó,hogy mi a leg hatékonyabb modja a K.O-nak? én utálok verekedni nem vagyok agressziv ember,de ha arra kerülo sor ne hogy aszt hidd,hogy ,,kapálozni tudok csak" de mind1 és én erre gondoltam és tudni szerettem volna rá a választ pl ha egy baromi nagy állatal állokk szemben!

2012. okt. 20. 17:50
 5/5 anonim válasza:

Értem


Az a legjobb ha jársz küzdösportra és akkor egy nagy darab állat ellen is lesz esélyed.Ezek a szekrények a külsejükkel félemlítik meg az embert de egyébként nem tudnak verekedni


De a legjobb ha kerülöd a verekedést még akkor is ha azt hiszik hogy gyáva vagy.Ne azért járj küzdősportra hogy mindenkit széjjel verj,hanem hogy növeld az önbizalmad és védd a gyengébbeket.Csak a legvégsőbb esetben keveredj verekedésbe

2012. okt. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!