Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan nyujtsunk elsösegélyt...

Hogyan nyujtsunk elsösegélyt kábitoszer hatása alatt lévö emberen?

Figyelt kérdés
Hogyan nyujtsak elsösegélyt ha kábitoszer hatása allat van az az adott illetö? Egyáltalán lehet,mivel már néztem utánna neten és nem leletem semmit,ha lehet akkor linket is aki tud küldhet,fontos lennetényleg és kérném h normális válaszokat irjatok,ne marhaságokat.köszönöm :)
2012. márc. 29. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszméletlen kitisztítod a légutakat, stabiloldalfektetés, mentő. Ha nincsenek vitális paraméterek próbálkozhatsz újraélesztéssel, ha nem ismered őket a mentős operátos úgy is segít. De a lényeg, hogy hívj szakmai segítséget.
2012. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
konkrétan a léguti kitisztiás alatt mit értesz le irnád légyszive? :) köszi
2012. márc. 29. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:

"Hogyan nyujtsunk elsösegélyt kábitoszer hatása alatt lévö embernek?"


Pont úgy, mint ahogy másnak!


"konkrétan a léguti kitisztiás alatt mit értesz le irnád légyszive?"


Kiszeded a szájából a protkót, a torkáról a hányadékot, egyebeket!


Általánosban már nem tanítanak alapvető dolgokat?


A leírnád egybe írandó!

:(

2012. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem köszike,jah és a helyes irásomrol pedig annyit,h eléggé jo csak gyorsan irtam és azért ütöttem el.köszi az infot.
2012. márc. 29. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja tudom, és különben se helyesírás órán vagy!

A shift meg már régóta nem működik...

:(

2012. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha basztatni akarsz,akkor nem joval kezdesz,mert enegem rohadtul nem érdekel a helyes irás!!!!ugy h іди нагуй хлопці.
2012. márc. 31. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fenáll a veszélye, hogy veszélyben lehetsz ( egy drogos kiszámíthatatlan hiszen nincs tudatánál nem tudni mikor támad és kire) akkor elég ha mentőt hívsz hozzá, a saját egészségedet és életedet ne kockáztasd, senkinek sem jó ha egy sérültből kettő lesz.
2016. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!