Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek szerintetek most...

Mit tegyek szerintetek most hülyének fog nézni az orvos?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam fül-orr-gégészeten és az orvos orrsövényferdülést állapított meg nálam és kérdezte hogy volt-e olyan hogy arcon ütött valami én meg persze rávágtam, hogy nem utána amikor hazaértem elkezdtem gondolkodni, és eszembe jutott, hogy kiskoromban a testvérem fejbe rúgott labdával meg egyszer orrba is vágott és utána elég sokáig vérzett is. Ja és ezen felül focizom meg kézilabdázom amiben kapus vagyok és többször is volt mikor az orrommal sikerült kivédenem a labdát és volt mikor úgy orrba találtak hogy pár percig kettős látásom volt. Jövőhónapban kell vissza mennem kontrollra és ezt szerintetek el kell hogy mondjam neki és szerintetek mit fog hozzá szólni lehet hogy máshogy kell kezelni mint most?! A válaszokat előre is köszönöm. És bocs a hülye fogalmazásért.

2012. okt. 17. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem szól. Elmondod, hogy ezek eszedbe jutottak otthon és kész.
2012. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem az a dolga, hogy ítélkezzen, mond el, szükséges lehet.
2012. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2.-kal. Ha az egészséged múlik rajta.
2012. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!