Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ilyenfajta műtét lehetséges?...

Ilyenfajta műtét lehetséges? Nem nézne hülyének az orvos?

Figyelt kérdés

Most ha elmegyek egy plasztikai sebészhez és viszek egy képet,hogy ilyen arcot kérek xD akkor megcsinálja?xD Vagy lehetséges ez?:D

félreértés ne essék,semmi bajom a fejemmel,de kíváncsi vagyok erre :D


2010. jún. 25. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha azaz arc amit szeretnél totál más formájú, szélességű, magasságú, stb, mint a saját arcod akkor lehetetlen megcsinálni.
2010. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem köszi
2010. jún. 25. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én probáltam utána nézni korábban a neten,de nem találtam ilyen mütétet.csak külön orr,száj,szemplasztikát.teljes arc átváltoztatás nem tudom létezik-e,kiváncsiságbol érdekelt volna.
2010. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bitos van,ha megfelelő összeget fel tudsz ajánlani :P
2010. jún. 25. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha szélesebb arcot akarsz, azt meg tudja csinálni,de ha vékonyabbat, akkor úgy tudom nem:)
2010. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha kiválasztasz egy jó orvost, akkor megnéz és elmondja h lehet-e amit szeretnél! sok kizáró oka is lehet, de elvileg nem lehetetlen, az orvosok manapság sokmindent meg tudnak csinálni, gondoljatok az égési sérülésekre arcon!
2010. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az Mtv-n ment egy műsor, ahol emberek, az imádott sztárjukká plasztikáztatták magukat. Ott volt, ha jól emlékszem olyan, hogy állba ültettek valamit például.

De annyit hozzátennék, hogy így sem lettek jobbak, de tényleg. Azt hiszem szinte nem is volt olyan, aki így olyan lett volna, mint akivé csinálták. Talán egy, aki Jennifer Anistonra akart hasonlítani, de Ő alapból nagyon hasonlított rá.

24/L

2010. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!