Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha eltörik a bokám akkor...

Ha eltörik a bokám akkor tényleg kemoterápiás kezelésre kell járni mert különben kihullik a hajam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha eltörik a bokád, kapsz egy szép gipszet rá. Ha valamilyen daganatod van és kemoterápia szükséges, akkor hullik ki a hajad.
2009. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Micsoda!? Ha eltörik a bokád, röntgenre kell menni, meg jól begipszelik. Ki mondott ilyet? A kemoterápiás kezeléstől hullhat ki azoknak a haja akik részesülnek benne.

Ha vicc:

Igen a bokatörés egyenes hatása a kopaszodás. S nem csak kemoterápiával lehet megállítani, hanem anyműtéttel, pontosabban a homloklebeny eltávolításával is.

2009. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

nanemá.....kemoterápiát a daganatosoknak adnak, és attól hullik ki a hajuk. a kemotól.


a bokatörésnek semmi köze a daganathoz.


bár neked jónagy daganat lehet a nyakadon, ezzel a kérdéssel, úgyhogy járj kemóra. és vegyél egy parókát.

2009. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tényleg komolyan kérdezted?:)
2009. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem a hülye kérdések, hanem a gyakori kérdések oldala, tessék normális kérdéseket feltenni!
2009. aug. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az előbb én is azt írtam!Teljesen igaza van!
2009. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
73%

Szia!

Ne hallgass rájuk!! Nem tudják!

Igenis el kell járni kemóra!

Én is így jártam! Ugyanis az eltört bokámból egy kis csontszilánk lepattant és vérárammal eljutott az agyamba, ahol annak a hajnövekedésért felelős részén elzárta a vérellátást. Így haj-agy infarktust kaptam... még most is szomorú vagyok, ha erre gondolok...

A kemo viszont segített, így most óriási hajam lett!! (bár a kemo-tól kicsit bezöldült, nem zavar)

Ennyi az én történetem.

Szia!

Ja, és vigyázz a könyöködre, mert annál sokkal szörnyűbb következmények lehetnek és azon már a kemo sem segít!!!

2009. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
60%
hát, mikor az én bokámból tört le egy darab, azt kiszedték, és nem ment el az agyamig, de még csak a térdemig se... meg se moccant... ja, és a hajam se lett zöld...se kék, se sárga, se semilyen...
2009. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Akár hiszitek akár nem, nekem két combnyaktörésem is volt!Az egyik 1996-ban a másik 1998-ban!Négy műtét után sem kaptam kemoterápiás kezelést!Na most akkor kinek van igaza?
2009. aug. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked combnyaktörésed volt, az merőben különbözik a bokatöréstől. A boka ugyanis összeköttetésben áll a mozgási agycentrum izmával, ezért muszáj a kemo.
2009. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!