Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2 nap múlva lesz aranyér...

2 nap múlva lesz aranyér műtétem. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

altatnak és csak pár órát vagyok bent, de mindenki mást mond, hogy mennyi idő a gyógyulás.

nektek mennyi idő alatt gyógyult be teljesen?

mit ettetek közben?

fájt a mosdóban?


2012. okt. 3. 00:47
 1/3 A kérdező kommentje:

válaszolok magamnak...

5napja volt a műtét

a legrosszabb legfájdalmasabb élményem pedig pár dolgon túl vagyok...

aki teheti feküdjön be a kórházba mert csak ott tudják kezelni azt ami utána jön...

2012. okt. 14. 21:36
 2/3 anonim ***** válasza:
szia. mennyi ideig feküdtél bent? altattak? kellett fizetned érte? hogy érzed azota magad?
2012. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

durva vérszegénység miatt én 1 hétig voltam bent. elvileg fél napos a műtét.

jelenleg is rosszul... persze odalent nagyjából rendben van minden. szellentés könnyebben kijön ha nem vigyázok. a gond az hogy én sokáig véreztem. most a vörösvértestek nem szállitanak elég oxigént+vashiány. ne tudom hogy ennek mekkora köze van a dologhoz de elég kemény szorongó-pánikbeteg lettem. orvosok szerint van... na nem mindenki szerint. a műtét jól végződött, egy hónap üvöltés minden nap. igyál sok parafin olajat könnyebben kijön...

2013. márc. 26. 03:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!