Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér kérdés. Mire számíthatok?

Aranyér kérdés. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Kb 3napja kijött az aranyerem. Nagy fáj, feszít. Holnap megyek proktológushoz. Annyit tudok már, hogy "lecsapolják", hogy ne feszítsen. Akinek volt ilyen, mi volt utána miután kiment az érzéstelenítő hstása? Nagyon fájt?
2012. jún. 6. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire számithatsz?Sastojásra,vagy magaslabdára.Hogy fáj-e?Azt hiszem a következmények helyett szivesebben mennél moziba.
2012. jún. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt minden kérdésedre választ kapsz!

Mellesleg ő az egyik legjobb doki!


www.aranyeresseg.hu

2012. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

az első válaszoló egy tirpák...

nekem 2 nap múlva lesz a műtétem... amint vérzik műtesd meg mert a vérszegénység nagyon tönkre tette az életem. sajnos rossz orvosl voltam aki nem akart tavaly megműteni, most derült ki hogy azért mert 15-20év múlva megint kijöhet... azt hittem felrobbanok. az elmúlt egy évben nem tudtam menni sehova mert minden székelésnél vérzett a fenekem. tönkre ment a kapcsolatom, fogytam 15kg-t hullasápadt és fáradékony lettem ami miatt elveszitettem a munkám. vas hiány, vér hiány... a lépcsőn feljönni is nehéz és fársztó volt. a wc után egy órát feküdnöm kellett hogy erő legyen bennem... én ilyen lecsapolásról nem hallottam csak gyűrűzésről vagy műtétről

2012. okt. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!