Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet halalfelelmem meg...

Mitől lehet halalfelelmem meg szorongas meg siras? (aludni se tudok)

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni, én annyit tudok csak tenni, hogy elvonom a figyelmem. Nem tudom mitől lehet, de nekem volt már olyan is, hogy az éjszaka közepén felkeltem és halálfélelmem volt, nagyon sírtam, nagyon féltem. Nem tudom miért. De sikerült elaludni szerencsére.

Próbálj egy szép dologra gondolni, erőteljesen, és akkor elmúlik.

2012. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
aha meg neha nyom a mellkasom ugye nem fogok meghalni? :'(
2012. szept. 23. 22:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogyis :) Csak valami rosszat álmodsz, és arra kelsz fel, viszont nem emlékszel rá. Gondolom.
2012. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Menyél el az orvoshoz.Vagy a szived vagy a gerinced mert ezek is szoktak pszihés betegségeket okozni,vagy idegileg vagy ki.Voltam én is igy és ahogy javult az egészségem ugy én is egyre jobban vagyok megszüntek a szorongásaim.

Nem egyszerü se neked sem a körülöted élöknek.

2012. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
idegileg teljesen kivagyok mindennap idegeskefee kb 1 honapja iszok cigizek es csak 17 vagyok fiu nem akarok aludni :'(
2012. szept. 23. 23:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Halálfélelem? Kifejtenéd bővebben?
2012. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani de ha tényleg komolyan írtad a kérdésed akkor kérlek menj egy szakorvorhoz miközben olvastam a kérdésed egy családtagom jutott eszembe elhanyagoltuk nemfigyeltünk rá mikor szüksége lett volna rá nagy trauma érte de gondoltuk majd megoldja sajnos phszihés beteg vált bellőle és a legfájobb érzés volt mikor szembesültem úgyan ezekkel a problémákkal nála is az elején még nem késő menj el egy dokihoz nehogy komolyabb baj legyen...:\gondolom téged valami lelki trauma érhetett amit nem igazán beszéltél ki magadból egy jó beszélgetésre lenne szükséged először is...:-)szép éstét és minden jót kívánok!
2012. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
loszi ;) hat regen szuleim elakartak vallni karacsonykor veszekedes egyedul jartsm az utcat :'( :'(
2012. szept. 23. 23:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megkeresni a probléma okát. /családi-baráti-iskolai környezet.../ Valamitől kialakult a stressz... Nem szabad szégyelleni segítséget kérni!
2012. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Probáld megkeresni a probléma okát???" hallottál már olyanról ,hogy szépen lassan eltárolja magában a problémáit majd egyszer csak ki tör belőle minden... szóval a gondjai nem múlt hét óta nyomasztják...de kedves kérdező örülök hogy segítséget kérsz csak nagyon rosz helyen teszed...
2012. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!