Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Piskótát lehet enni ha hasmené...

Piskótát lehet enni ha hasmenésem van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Üres piskótát ehetsz, esetleg lekvárosat is. Olyat ami meg van töltve krémmel nem ajánlatos, mert fokozhatja a hasmenést.
2012. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott, úgyis kijön. (Lekvár meg pláne nem!)

Főtt krumpli, főtt rizs, főtt répa, max. sütőtök, ha jobban vagy, akkor ropi, háztartási keksz, esetleg pirítós fehér kenyérből, nagyon kevés vajjal. Inkább az ivásra koncentrálj, sok folyadék, leginkább olyan, amiben cukor van, pl. tea. Hasmenésre jó a kóla is (cukros verzió), ha nem fáj a gyomrod a szénsavtól.

2012. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elavult dolog hasmenés esetén diétát tartani!! Fertőző osztályon dolgozom, nincs már ilyen. Bármit lehet enni, de a színtejet kerülni kell még és a krémes sütiket, valamint a zsírosabb, megterhelő ételeket.

Piskótát bátran ehetsz, sőt a kórházban szoktak is adni uzsonnára lekváros piskóta szeletet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyukámnak 3 hete van hasmenése (antibiotikumtól), kórházban van és ő is kap lekvárt, vajat, sajtot, kőrözöttet, kefirt, joghurtot (tejfölt nem), almát, zöldségleveseket, száraz fűszermentes húsokat. Számomra is meglepő volt, de (állítólag) dietetikus állította össze az étrendet.
2012. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igyál meg egy féldeci rumot...rögtön elmúllik a hasmenésed!
2012. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
-.-
2012. szept. 24. 21:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Oly érdekes, rajtad kívül értelmes válaszokat adtak
2012. szept. 24. 21:10
 8/9 anonim válasza:
Sajnos ez a hülye magyar mentalitás,mikor rögtön arra gondolsz hogy b@sztatlak,sajnos ezért utálnak már minket a világon majdnem mindenhol...próbáld ki mielőtt megkérdőjelezed a segitségem...elég lesz csak egy korty rum is...rögtön befoglya a hasad.S komolyan nincs mit!
2012. szept. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem a kérdésemre válaszoltál és ez miatt nem érdekel mit ajánlsz, meg nem iszom meg nem is ihatok alkoholt így ugye rumot se amugy meg nem vagyok hülye ó és onnan gondoltam, hogy csak a te szavaiddal élve b@sztatsz mert olvastam, hogy a rum nem jó és pont. Nem áll szándékomban vitát nyitni, csak elmondtam a véleményem és remélem nem sértődsz meg
2012. szept. 26. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!