Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most ez tényleg így működik?...

Most ez tényleg így működik? Minden a pénzről szól? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon rosszul vagyok (lassan két hete folyamatoan lázas vagyok, többször voltam vérvételen, minden negatív, de már a sürgősségin is jártam, most iszonyatosan fáj a hasam a májamnál, fura a székletem, néha sárgás a szemem) kaptam beutalót a háziorvostól a ***-i kórházba, de senki nem ajánlja hogy oda menjek, mert nem foglalkoznak az emberrel, bár apám mondta hogy lefizeti a dokikat is csak legyen valami, de én nem tudom, nem szívesen feküdnék be oda, így megpróbálom elintézni hogy Pécsen befekhessek a kórházba, mert itt pozitív dolgokat hallottam, de azt mondta apám hogy akkor itt nem tudná lefizetni a dokikat, mert mi 280 km-re lakunk Pécstől( én itt tanulok) és akkor nem foglalkoznának velem.. szerintetek? mi erről a véleméynetek?
2012. szept. 20. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy nincs időd arra, hogy pletykákon , feltételezéseken rágódj, amik lehet, hogy nem is felelnek meg a valóságnak.A májaddal lehet probléma, ami gyors kezelést igényelne.Azt javaslom, menj abba kórházba, ahová utaltak és ha úgy látjátok, hogy nem kapod meg a megfelelő ellátást, akkor saját felelősségedre elmehetsz más orvoshoz, magán orvoshoz.De remélhetőleg már az első helyen látni fogják, hogy tényleg baj van, és el fognak látni rendesen.
2012. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki kell hogy ábrándítsalak. Pécsett sem kapsz jobb ellátást (tapasztalat). Más egyébben egyetértek az előttem válaszolóval.(menj oda, ahova a beutalót kaptad és ha tényleg nem kapsz megfelelő ellátást, akkor nézz körül máshol)
2012. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz - ha baj van, akkor teljesen mindegy hol milyen ellátás van, a lényeg az, hogy megkapd! Amikor jobban vagy aztán eldöntheted, hogy elégedett vagy-e ezzel vagy sem? Most mindenesetre nem vagy olyan helyzetben (legalábbis a leírásod alapján), hogy ebben "válogathass" - irány a Kórház, ahová beutaltak!!!
2012. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2012. szept. 20. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok!
2012. szept. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!