Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvos látja? FONTOS!

Orvos látja? FONTOS!

Figyelt kérdés
Ma vissza kell mennem egy szakorvoshoz kontrollra. Az első látogatáskor felírt egy gyógyszert amit nem váltottam ki, mert már így is sok gyógyszert kellett. A kérdésem az, hogy amikor bepötyögi az asszisztense a TAJ számomat a gépbe, látják, ha nem váltottam ki az általa felírt gyógyszert? Köszi előre is a válaszokat!
2012. szept. 20. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,de ha mégis akkor sincs semmi
2012. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Értem, csak tudod, nem akarom azt, hogy megkérdezze, hogy na milyen volt a gyógyszer és akkor össze-vissza beszéljek...:/

2012. szept. 20. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. De nem ártana mondanod neki. Mert azért az igen csak gáz, hogy az orvos azt hiszi, szeded, te meg baromira nem.
2012. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mond el, hogy nem szedted, mert lehet, hogy a doki azt fogja hinni, hogy szedted, de nem használt, ezért felír még erősebb gyógyszert. Amitől akár bajod is lehet.
2012. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, elmondom neki, hogy már kicsit sok gyógyszer volt felírva nekem, különböző dolgokra, és nem csak hogy nem bírja a pénztárcám, de állandó gyógyszertömködő se akarok lenni. Mindezt persze kedvesen:)
2012. szept. 20. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!