Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak? Nagyon fáj!

Mit csináljak? Nagyon fáj!

Figyelt kérdés
Szóval begyulladt a nagyujjam a lábamon oldalt. Nem tudom mitől lehetett,nem hiszem hogy a köröm nőtt bele mert azt kivágtam.És ma reggel kezdődött,annyira reggel még nem fájt de most,szörnyű!:( Ha hozzáér valamihez már fáj,fel is van duzzadva de csak egy picit.Raktam rá paradicsomot is mert az ugye gyulladáscsökkentő.Ez mikor múlik el?Mit csináljak?Valami házi praktika?Kérlek minél hamarabb válaszoljatok!

2012. szept. 13. 21:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben most neki esnék. Minél tovább halasztod, annál rosszabb. Legalább túl lennél rajta.
2012. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem semmiképpen ne kezd el magadnak kivágni mert még jobban ártasz.menj el a sebészetre ott kapsz érzéstelenítőt és ki is szedik:)
2012. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!