Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mondanátok tapasztalatokat,...

Mondanátok tapasztalatokat, tanácsokat az abortuszról?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva időpontom van abortuszra, nem a menetére lennék kíváncsi hanem inkább tapasztalatokra, mit vigyek a kórházba, hogyan készüljek fel testileg lelkileg rá, mi a teendő utána, mire számítsak, meddig nem élhetek nemi életet, mikor jön meg az első vérzés?

Köszönöm



2012. szept. 1. 15:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%
Akkor keresd meg privátban a kérdezőt, és beszéld le vele, hogy a terhesség alatt eltartod, valamint szülés után azonnal örökbe fogadod a gyermeket, és a lábadozási időre is folyósítasz neki pénzt, esetlegesen munkahelyet, ha emiatt elbocsájtják.
2012. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
62%

A kérdező nem abban kért tanácsot, hogy mi a menete az abortusznak- nem abban, hogy kioktassák őt idegenek... Nyilván meg van az oka rá, hogy miért nem tartja meg! Örökbe adni? Sokan azt hiszik, az olyan könnyen megy- te beadod, más meg még aznap örökbe fogadja. Hát nem! Az a pici hosszú ideig még az árvaházban marad, ahol egy lesz a sok közül- ha sír, ha fáj valamije, nem veszik fel rögtön. Élete legfontosabb időszakában nincs szoros kötődése senkivel. Közben a szülő anya azon tépi magát, mi lehet a megszült csecsemőjével- viszont nem veheti magához- OKKAL!!!

Azért gondoljuk már végig miket írunk ide!Ja, és aki nem tudná- állambácsi szép összeggel támogatja az árvaházakat- ezért kerül ki onnan kevés csecsemő idejében nevelőszülőkhöz!

Egy 7 hetes kimama.

2012. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
8%
Te komolyan ennyire hülye vagy? Van róla fogalmad,hogy hány olyan család van akiknek nem lehet gyermeke és mindent meg tennének,hogy örökbe fogadhassanak egyet? Vagy a te felfogásod szerint minden szülőnek meg kéne ölnie a gyermekét ha anyagi válságba kerül? Gondolkozz mielőtt írsz!
2012. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Te meg ne akarj mások életéről és döntéseiről rendelkezni, sepregess a saját portádon, és ne szülj gyermeket, hanem fogadj örökbe, ezzel is támogatva az elvedet. Sok sikert! :-)
2012. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok hülye! Az a hülye, aki tanácsot ad- kéretlenül!

Igen,sokan adnak örökbe- 18 év alattiak, drogosok, alkoholisták, kevés olyan nő ad örökbe, aki egészséges testileg, lelkileg is!

És azt is tudom, hogy aki örökbe szeretne venni gyermeket, az évekig vár rá. És nem azért, mert nincs csecsemő- egyszerűen ellehetetlenítik a mielőbbi örökbefogadást.


A kérdezőnek kitartást kívánok, lelkileg testileg.

2012. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
58%

Kedves utolsó!

Én dolgoztam árvaházban és képzeld rengeteg gyerek csecsemő korától ott nő fel és az ápolóknak nem szabad kötődést alakítani velük. Jó, mi? tuti élvezik.....

2012. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Bolond lenne végigcsinálni egy terhességet és a szülést az, aki nem akarja a gyermeket, nem beszélve arról, hogyha már megszüte, talán le sem tudna mondani róla.
2012. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Igen, tudom hogy nem lehet kialakítaniuk kapcsolatot a kicsivel- én is egészségügyben dolgozom...

Ezért is sajnálom azokat a babákat, akiknek ott kell felnőniük- felelőtlen szülők miatt.

2012. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%
Azt hogy adja örökbe ha már kihordta és megszülte, csak olyan nő mond, aki még életében nem szült, vagy férfiak.
2012. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az, hogy senki NE ítélkezzen más ember felett!!!
2012. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!