Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik a szívinfarktus tünetei?...

Mik a szívinfarktus tünetei? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Ezek azok? hát fájás 2 napja néha gyomor égés gyomorfájdalom hasfájdalom izgulás a semmitől nagyon sokat idegeskedek az biztos szívem környékén zsibbadás szurkálás bal oldalt bordámnál is néha állkapocs fájás néha !! nehézlégzés egész nap!! néha mellkasi nyomás fájás!! Ez mi lehet?
2012. aug. 23. 22:40
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
ja és böfögés és mikor böfögök fáj a hátam lapockáim!
2012. aug. 23. 22:40
 2/41 A kérdező kommentje:
és bal kéz fájás zsibbadás néha néha !!meg mintha lenne valami körmöm alatt! anyám szerint megfázott az izületem hátamban!
2012. aug. 23. 22:43
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyesmi, inkább lehet pánikrohamféleség.

Nagyjából ezek a tünetei, de nem hiszem, hogy napokig tartanak:

nyomásérzés a mellkas közepén;

kisugárzó fájdalom a mellkasból a váll, a kar, a hát vagy akár a fogak, állkapocs irányába;

egyre sűrűsödő mellkasi fájdalmak;

folyamatosan fennálló fájdalom a has felső részén;

légszomj;

izzadás;

megsemmisülés érzés;

ájulás;

hányinger, hányás.

2012. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is láttam!! de akkor mi lehet ez? :'( hátfájás ugy kezdödött hogy felkeltem reggel és beleszurt elötte nap nyomkogépeztem meg hideg levegöt nyomattam rá! állandoan tüszögés több hónapja
2012. aug. 23. 22:47
 5/41 anonim ***** válasza:
Háát... Szerintem menj el a háziorvoshoz, ennyi tünet sok mindent jelenthet.
2012. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Pl mit?
2012. aug. 23. 22:48
 7/41 anonim ***** válasza:
ne kérdezd meg minden nap, menj el egy pszichiáterhez. az infarktus tüneteit meg keresd a gugliban.
2012. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
kedves kérdező nem vagyunk orvosok h tudjuk mi lehet ez.. menj el szépen orvoshoz hiszen azért fizetik meg tartják h megoldja az ilyen jellegű problémákat. ne várd h majd mi megtudjuk pontosan mondani h EZ és EZ bajod...
2012. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Szerintem te is megkérdeznéd mindennap de félek azért kérdezem meg
2012. aug. 23. 22:55
 10/41 anonim ***** válasza:
nem vaze, én az első tünetnél elhúznék az orvoshoz.
2012. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!