Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez szívinfarktus lehet vagy...

Ez szívinfarktus lehet vagy valami más? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Már 2 napja fáj a hátam lapockáimnál !! meg nyakam is hátul alig tudom mozgatni jobbra!! van iylen myomkógép abba beleültem és nagyon erös volt és másnap reggel feleltem és egyszer csak belenyilallt és azóta van! meg ventilátor egész éjjel ment a hátamra mi lehet ez? meg elöl mellkasom néha fáj meg bal oldalt bordám is !! ha levegöt veszek mélyet vagy ha böfögök akkor az egész hátam hátul! meg ha iszok és ahogy megy le! mi lehet ez? :(
2012. aug. 22. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megfázott ahátad. Az infarktus nem ilyen, nekem elhiheted, átéltem már!

:(

2012. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bal kezem tegnap elött zsibadt de ha kinyujtom jó! meg éjjel is de elfeküdtem mert utána lelogtam ágyrol jó volt akkor az milyen?
2012. aug. 22. 18:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet hátsó fali szívinfarktus (persze akkor már nem valószínű, hogy itt írogatnál, úgyhogy inkább "csak" angina, bár az sem szúró jellegű fájdalom elvileg, és légzéstől függetlenül jelentkezik), de nyelőcsőgyulladás, vagy refluxbetegség is belefér, illetve egyetértvén az előző hozzászólóval, lehet hátulra lokalizálódó mellhártyagyulladás
2012. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor ez most mi ? :( megfázhatott bekentem voltarennel jobb kicsit!
2012. aug. 22. 19:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért azt gondolhatod, hogy a tényleges diagnózishoz fizikális és műszeres orvosi vizsgálatok nélkülözhetetlenek, a tünetek alapján max. találgatni lehet. Kell, hogy minimum phonendoscoppal meghallgasson doki, azzal a mellhártyagyulladásra utaló jelek többnyire hallhatóak, a szív eredet kizárásához EKG+vérkép kéne, nem ártana mellkas-rtg sem.
2012. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen gondolom!! de nem infarktus az tuti ?
2012. aug. 22. 19:23
 7/12 A kérdező kommentje:
néha nyom a mellkasom de szerintem csak beképzelem nem?
2012. aug. 22. 19:53
 8/12 A kérdező kommentje:
hogy hogy elmult már a hátfájás? :O voltarennel vastagon kétszer bekenettem!
2012. aug. 22. 20:32
 9/12 anonim ***** válasza:
A voltaren tartalmaz fájdalomcsillapító/gyulladáscsökkentő hatóanyagot, ami képes a mélybe szívódni. Egyébként ahogy az ember be tudja képzelni azt, hogy itt fáj, ott fáj, úgy azt is képes beképzelni, hogy hatásos egy adott szer, még akkor is, ha valójában nem az. A kis kiterjedésű infarktus nem feltétlenül jár nagy rosszullétekkel, ezért kizárni csak orvos tudja
2012. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
értem! de akkor nem az nem? most bicikliztem az elöbb nem nyomott a mellkasom semmi!!
2012. aug. 22. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!