Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet idegrángás a számon?

Mitől lehet idegrángás a számon?

Figyelt kérdés
Hajnal óta folyamatosan rángatja az ideg az alsó ajkam,ha nem figyelek oda rá /beszélgetés,evés stb mikor "használom" a szám/ akkor nem de egyéb esetekben nagyon zavar!Mit tehetnék hogy elmúljon?Mitől lehet egyáltalán?

2012. aug. 22. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs vm betegséged, nincsenek fájdalmaid, vagy ilyesmi, akkor semmi gond, majd elmúlik holnapra vagy legkésőbb holnaputánra. Nekem a szemhéjam szokott, de ritkán. Esetleg ha pár órája, vagy tegnap idegeskedtél, még attól lehet. Ha volt ilyen, alaposan gondold át, hogy teljesen megnyugodhass, és akkor tutira könnyen elmúlik. És próbálj minden helyzetben nyugodt maradni, ne izgasd nagyon fel magad, és akkor nem nagyon fog visszatérni szerintem.
2012. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi remélem tényleg hamar elmúlik.Valóban sokat idegeskedtem az elmúlt héten,és hogy csak ez a gond.Semmilyen betegségről nem tudok.Mit gondolsz egy magnézium segítheti a folyamatot?
2012. aug. 22. 16:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosítok :) nem egy darabra gondoltam hanem egy kis azaz néhány magnézium tablettára.
2012. aug. 22. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem a Magne B6-tól rémálmaim voltak, pedig ezt sokan ajánlják...
2012. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!