Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi esély van a 2. fellebbe...

Mennyi esély van a 2. fellebbezésnél (ami munkaügyi bíróságnak kell beadni) az 50% megyítélésére (rehabilitációs járadékot szeretnék, nem rokkantsági nyugdíjjat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Van-e különbség a szociális járadék és a rehabilitácis járadék között? Nem tudom milyen munkát tudna ajánlani a munkaügy, mert ülni, állni, járni 1-2 óránál tovább nem tudok! 40%-ot kaptam!
2009. júl. 20. 14:35
 2/7 anonim ***** válasza:
mINDENKÉPPEN FELLEBBEZD MEG AMENNYIBEN A HÁZIORVOSOD IS INDOKOLTNAK TARTJA ÉS ESÉLYT LÁT AZ 50%(VAGY TÖBB) MEGÍTÉLÉSÉRE.aPUKÁM HARMADFOKON NYERTE MEG A 70 %-OT,ELŐSZÖR Ő IS CSAK 40-ET AZTÁN 50 KÖRÜL EZT NEM TUDOM PONTOSAN.DE A LÉNYEG H NEM AMIATT AKARTÁK NEKI MEGADNI A ROKKANTSÁGIT AMI MIATT KÉRTE,ÉS KÓRHÁZBEN KELLETT FEKÜDNIE HOGY MEGFIGYELJÉK ÉS ZÁRÓJELENTÉSEKKEL TUDJA ALÁTÁMASZTANI AZ IGAZÁT.sIKERÜLT NEKI,MINDENKÉPPEN PRÓBÁLD MEG!
2009. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2009. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2009. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
AZ ELSŐ 4 HOZZÁSZÓLÁST ÉN ÍRTAM
2009. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget! Mindenképpen megpróbálom, veszteni valóm nincs. Nem csak a házi orvosom, de a gerincorvosom is javasolta! Gerincműtétem volt novemberben (2.), és a rehabom csúszott, mert februárba trombózisom volt! És gyulladás van a műtét területén és a hátizmokba, gyulladáscsökkentőt meg nem szedhetek a vérhigitó miatt! Október óta nem melózok! Miből menjek rehabra? Egyszerűen nem értem a rendszert!
2009. júl. 24. 06:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!