Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » üdv! Anyámnál diagnosztizáltak...

MetalVirag1 kérdése:

üdv! Anyámnál diagnosztizáltak rosszindulatú légcső daganatot -elvileg nem műthető. Mennyi esély van arra, h teljesen felgyógyuljon?!

Figyelt kérdés
és mivel lehet a gyógyulást elősegíteni? Kap kemoterápiát, meg sugárkezelést, meg megveszem neki ezt az Avemart, - jó hozzáállás van neki-h ő gyógyulni akar és a család is segíti benne! Van remény arra, hogy teljesen felgyógyuljon? és mit lehet még tenni érte? Nincs áttét egyik szervére sem! Ill. mennyi idő a gyógyulás? Ha hallottatok már valamilyen csodaszerről ami segít a daganatos betegeken, kérem ossza meg velem!
2011. ápr. 8. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom,de ez az egyik legrosszabb fajta


egyik rokonom negyvenes évei elején nemrég halt meg ugyanebben


ne irigyellek a következő pár hónapért:(


csodaszer nincs


tölts vele minél több időt minél tartalmasabban

2011. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tinker Bell ***** válasza:

Sajnálom, hogy daganatot állapítottak meg édesanyádnál.


Csodaszert senki nem tud mondani, mert ha közzétették volna már, akkor az orvosok tudnák gyógyítani a rákot.


Flavin7-et is érdemes inni. Nagyon sok antioxidáns van benne.

2011. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Ne adjátok fel, sem ő sem pedig ti sem. Hallottam én már kemény rákosbeteg gyógyulásáról, akinél már voltak áttétek is.
2011. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ebbe bele se akarok gondolni, hogy meghalhat! Tudom számolni kell vele, és tényleg köszönöm mindenki őszinteségét, de most volt valami Jade kezelésen és ott találkozott egy tüdőrákos bácsival, aki meggyógyult!!

A rákos sejtek pusztulnak 42 fok felett! + ha ehhez hozzávesszük a kemót + a sugárkezelést + egészséges étrend + Avemart + meditációs kazetták + a család szeretete és segítsége! - akkor talán van esély... ! De mindenki válaszát nagyon köszönöm! és továbbra is várom a hozzászólásokat

2011. ápr. 12. 11:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Remélem, jobban van azóta Anyukád! Ismeretlenül is minden jót kívánok Nektek!
2011. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sajnos a gyógyulásra (mai orvostudomány szerint) akkor lehet esélye, ha a daganatot ki tudták venni. Itt ez nem történt meg, nagy a valószinüsége, hogy szórni fog (tüdő-csont).

Amit adsz neki, erősiti az immunrendszerét, és az jó. Hogy mennyi ideig fog élni, azt nem lehet megjósolni. Ismerek olyat, aki bár semmi vitamint, csodaszert nem használ, már több mint 6 éve él ilyen daganattal, bár már áttétjei is vannak.

Kitartás, nehéz időszak vár rátok.

2012. dec. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a válaszokat! 2011-ben írtam ezt teljes kétségbeesésemben és mára anyukám felgyógyult :) (tünetmentes) a kemo és a sugárkezelés segítségével + ami nagyon sokat számított, hogy tényleg meg akart gyógyulni! Ha valakinek ilyen betegségben szenved rokona vagy ő maga, sose adja fel a reményt! Sorolom mi kell hozzá: kemo, sugár, (kaptunk olyan tanácsot is, hogy a piros gyümölcsök, zöldségek), jáde-ágy terápia, egy halom pozitív gondolat, bármilyen nehéz, de sok nevetés, egy szerető család, és akarat a gyógyulásra! :) most 2 éve tünetmentes az anyukám és kicsattan az egészségtől! :) higgyétek el, mindig van remény!
2013. febr. 3. 22:25
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Remek! Örülök, hogy tündérmesével zárult ez a nehéz időszak! :-)
2013. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Azért ez még nem tündérmese. Majd adj hirt róla, hogy van. Kiváncsi vagyok, mert eü-ben dolgozok, és én már egy ideje nem hiszek a csodákban.
2013. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De Mitől volt neki?

Dohányzott?

2014. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!