Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi az oka a gyomormosásnak?

Mi az oka a gyomormosásnak?

Figyelt kérdés

miért van rá szükség?

mikor mossák ki az ember gyomrát?


2012. aug. 3. 16:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

nem rólam van szó

az egyik ismerősömnek sajnos kimosták a gyomrát

és azt modnta az orvosok nem mondták meg miért

próbálok rájönni, hogy miért nem mondjha el

nem esik jól hogy ilyet írtál, de nem fogok veszekedni

van elég bajom enélkül is

2012. aug. 3. 16:41
 12/21 A kérdező kommentje:

amőgy észrevettem hogy ezen az oldalon az egézség témánál mindig mindenkit öngyilkos hajlamúnak vesznek :/ nem is értem miért

őszinte kérdéseket nem tehetünk fel véletlenül se igaz?

2012. aug. 3. 16:50
 13/21 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan ismerősöm, aki permetezés után megevett egy csomó almát. persze nem tudta, de amikor elmondták neki, akkor vinni kellett kimosni a gyomrát.
2012. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
de minden esetben tudnia kéne az illetőnek, hogy miért történt igaz? szóval ha azt mondja nem tudja, akkor az esetek többségében nem mond igazat jól gondolom?
2012. aug. 3. 16:59
 15/21 anonim ***** válasza:
Gyomrot mosni csak akkor szoktak, amikor tudják, hogy szükség van rá. Ha pedig tudják, hogy kell, akkor azt is nyilván tudják, mi az előzmény, ami miatt kell. Hidd el, olyan nincs, hogy az orvos nem mondja meg, miért mossa ki a gyomrodat. Az ismerősöd jól tudja, miért mosták ki az övét, csak neked nem akarja elmondani. Ha gyógyszer miatt volt, és ezt nem akarja megmondani, akkor mégis mi más oka lehetett volna gyógyszereket bevenni, mint hogy kinyírja magát?
2012. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

szentég

köszönöm, hogy ezt elmondtátok még akkor is ha most ezzel kicsit rámijesztettetek

2012. aug. 3. 17:03
 17/21 anonim válasza:

Szerintem egyszerűen kérdezd meg tőle. Ha pedig nem mondja el, lehet, hogy nem szívügye a téma, és csak ejteni akarja azt a témát. :)

És szerintem ne legyél pipa a durva kommentekért... Mert itt nagyon sok ember van, aki azt hiszi, hogy mivel anonim, nincsenek szabályok. Pedig egy embernek akkor is van becsülete és azt név nélkül is meg lehet sérteni!


Visszatérve a témára: nagyon sok ok van, amiért ember gyomrát kimossák... És csak akkor mossák ki, ha tudják, hogy szükség van rá. Tehát ha azt mondja, hogy "oktalanul" volt, hazudik... Lehet, hogy gyógyszerezte magát, de lehet, hogy csak szimplán kellemetlen volt neki és nem szeretne rá emlékezni, ezért próbálja kerülni a témát. :)

2012. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) igen ezen az oldalon sokszor sértegetnek elég durván
2012. aug. 3. 18:16
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap mostak ki a gyomromat. Másfél órán keresztül csinálták, háromszor dugták le a csövet a torkomon, meg egyszer egy kanál nyelét. Életem legdurvább élménye.
2013. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Most a mi iskolánkban van ilyen vírus féle. Szóval amiatt is kimoshatják a gyomrát, h pl. nem tud hányni. 2 ism. is kórházban van emiatt :/

13/L

2013. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!