Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi az oka a gyomormosásnak?

Mi az oka a gyomormosásnak?

Figyelt kérdés

miért van rá szükség?

mikor mossák ki az ember gyomrát?


2012. aug. 3. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mérgezésnél szokták. Minél előbbi elvégzése a fontos, hogy ne tudjon sok anyag felszívódni.
2012. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

miféle mérgezés?

étel? mit jelent az ételmérgezés? az ember nem eszik csak úgy mérgező ételt nem? ha meg lejárt azt csak érzi h már nem jó

2012. aug. 3. 16:21
 3/21 anonim ***** válasza:
Pl.: Mérgező gomba
2012. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Vagy ha valaki sok gyógyszert vesz be akkor is kimossák a gyomrát nem tudom ezen mi olyan érthetetlen!
2012. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Alkohol-, gomba és más mérgezéseknél alkalmazzák. Nekem már volt gomba miatt. Nem tekintettek el tőle, hiába könyörögtem, meg egy fél évvel azelőtt meghalt egy 28 éves nő, akinek nem mosták ki a gyomrát. Boncoláskor gombamaradékot találtak a gyomorredőben.
2012. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
és ha valakinek kimosták a gyomrát, de azt mondta, hogy nem mondták meg az orvosok miért, mert nem tudták akkor az hazudott?
2012. aug. 3. 16:25
 7/21 anonim ***** válasza:

igen, mert az ember tudja, hogy miért mosták ki a gyomrát, mindig okkal csinálják, hogy az adott káros anyag ne tudjon felszívódni, tehát tudnia kell ,hogy túl sokat ivott, vagy gyógyszereket vett be vagy gyilkos galócát evett

lehet, hogy akkor éppen nem emlékezett rá, hogy miért is csinálják, de még ha részeg is volt, másnapra ki kellett tisztulnia

2012. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

remek :/ szóval ha nem alkohol volt és nem ételmérgezés, akkor valamilyen gyógyszer lehetett

és gyógyszert véletlenül nem vesz be az ember igaz? főleg nem annyit ...

2012. aug. 3. 16:32
 9/21 anonim ***** válasza:
Felnőtt épeszű ember nem vesz be direkt túl sok gyógyszert. Kicsi gyerekeknél előfordulhat, ha a szülők nem teszik biztos helyre a gyógyszereket, vagy pedig pszichés betegeknél, akik öngyilkosok akarnak lenni.
2012. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Szerintem neked nem a gyomrodat, hanem azt a kicsinyke agyadat mosták ki!!!!!!!! Már bocsi...
2012. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!