Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pansinusitis chronica polyposa...

Pansinusitis chronica polyposa - orrmelléküregek gyulladás? Kérem aki ért a témához nézzen be.

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál,hogy fáj a fejem ,kérdezte,hogy sokszor elvan-e dugulva az orrom ,mondom igen

Elküldött CT-re ,megkaptam az eredményt és az alján azt olvastam ,hogy vélemény: pansinusitis chronica polyposa

Rá kerestem,és elég rossz dolgokat találtam, jövőhéten megyek vissza az orvoshoz.De nem bírom nagyon kinváncsi vagyok,hogy mi lesz...

Ezt mindenképp műtik? vagy antibiotikummal is kezelik?

Kérem aki esetleg orvos, vagy tapasztalata van írjon,mert nagyon izgulok:(



#orrmelléküreg #pansinusitis chronica polyposa
2012. aug. 3. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy orrpolipod, ami valószínűleg akadályozza a váladék kiürülését ha meg vagy fázva, s ezáltal vélhetően fönntart egy krónikus orr-melléküreg (arcüreg, homloküreg) gyulladást. Műteni nem "kötelező", de előfordulhat, hogy végleges megoldást csak a műtét jelenthet.
2012. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most olvasom újra: az orr-melléküregben van polip.
2012. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem mi lett a megoldás? Nekem ugyanez van a ct leletemen, de polyp nélkül.
2015. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!