Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lett a mellemen egy seb,...

Lett a mellemen egy seb, (pattanásszerű de nagyobb) mostmár kisebb lett, de még mindig nagyon piros és ki sebesedett, Szerintetek mi lehet? 15L

Figyelt kérdés
Szólni nem merek senkinek mert szégyenlős vagyok, de félek hátha valami komolyabb
2012. aug. 3. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azonnal szólj anyukádnak, és sürgősen menjetek orvoshoz, ezen nincs mit szégyelni.
2012. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen lássa orvos, mert lehet bármi!!!!
2012. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is szoktak szörtüszők begyulladni kicsit és olyanok mint a pattanás... főleg mivel nagy mellem van ott ahol hozzáér a bőrőmhöz alul. de már melltartó dörzsölése is okozta...volt hogy ki akartam nyomni de csak nagyobb és csúnyább lesz cefetül fájt, de pár nap alatt elmult. azért jobb ha orvos látja
2012. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!