Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vásárban voltunk és vettünk...

Vásárban voltunk és vettünk gumicukrot beszélgettünk nem figyeltem oda és bekaptam egy méhet. És megcsípte a nyelvemet. NEm vagyok allergiás de nagyon feldagadt vettem be kálciumot ittam sok tejet de fáj és nagyon dagadt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj az ügyeletre Suprastin injekcióért.
2012. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen kórház...a nyelvfeldagadás nem játék. Álmodban le is nyelheted aztán megfulladhatsz nem beszélve hogy ha így eszel vagy iszol simán félrenyelheted...(ez nem olyan mint ha a szemed vagy a kezed dagadt volna be)
2012. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alaque ***** válasza:
Orvoshoz kell menni ilyenkor, nem leülni a gép elé kockulni, te marha!
2012. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál elmentünk az ügyeletre ott csak kálciumot itattak velem, és azt mondták este tejjel vegyek be algopirint.

14 vagyok, nem tudtam mást csinálni mint megkérdezni mit kell ilyenkor csinálni.

2012. aug. 2. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!