Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » XIII. kerületi Visegrádi u....

XIII. kerületi Visegrádi u. SZTK fogászat: Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiábrándító!

Ha időpontja is van az embernek, attól még várni fog egy órát.

Egyik alkalommal, mikor beléptem a fogászati szobába, a doktornő ingatlan hirdetéseket nézett a neten. Előttem nem volt benn senki, mégis vártam egy órát.

Másik alkalommal ugyanez a nő a kutyájának keresett a neten egy közeli állatorvost,sőt meg is kért, hogy segítsek már, nem látja rajta az elérhetőséget! gumikesztyűben csinálta, és mikor a számba nyúlt, ugyanezzel a gumikesztyűvel dolgozott.Magyarán mi értelme? Előkét nem kaptam, és közölte, hogy sok a tömött fogam, majd ha panasz lesz, akkor kiszedi amelyiket kell és újra betömi. Most nincs más dolga. Így jósokat vártamarra, hogy belekukkantson a számba és ezt megmondja, miután megcsináltatta velem a panorámaröntgent 3500 Ft-ért.

2015. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

GYerek fogászaton voltunk ott.

Amikor először voltam, épp nem rendelt a körzet szerinti orvosunk, de adtak egy számot, amin kérhetek időpontot nála. Az elmúlt egy hónapban vagy 15x hívtam őket, de nem veszi fel senki.

Tegnap személyesen mentem oda rendelési időben. Már várt más is: ők 3 hónapja kértek időpontot, személyesen. Telefonon nekik se sikerült elérni őket!Most bejutottak,mi nem. Legközelebb július végére van időpont, pedig nincs nagy tolongás. Ha a napi 4 órára két gyereket hívnak be, akkor igen kényelmesen rendelnek.

A telefonra meg azt mondták, ők minden hívást fogadnak, biztos rossz számot hívtam. Mondom nem,ezt és ezt hívtam,meg is csörgettem és odabenn szólt egy dallamos telefoncsengő (bár inkább mobilhanghívás, mint vezetékesé)

2015. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én Dr Funk Tamáshoz tartozom, csak rosszat tudok mondani róla..régen a gyerekfogorvosomat ott nagyon szerettem:(
2018. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Dr. Funk Tamáshoz a Visegrádi utcai fogászati rendelőbe egyszer vitt el a sors - de soha többé nem megyek az biztos. Arrogáns, pácienst megalázó kihanemén stílusban kommunikált velem, nem a panaszt, hanem a jogosultságot firtatta, majdnem úgy jött le, hogy mit keresek ott, hogy merem őt zavarni. Fél percig se turkált a számba egy problémás foggal. Soha többet nem mentem vissza hozzá. Az pedig vicc, hogy le vannak terhelve, lehet, hogy nem egy maszek orvosé a fizetése, de nem is tesz érte, várakoztatott úgy, hogy senki nem volt a rendelőben, majd lekezelő stílusban viselkedett.
2018. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Szerencsére nem jutottam el ide. Magánfogászatra szoktam járni, de csak a tömésem esett ki, gondoltam, ezért nem fizetnék 10-15 ezer forintot. Dr Csibrey Évához tartozom, felhívtam őket telefonon, hogy időpontot kérjek. Az asszisztens hölgy felvette, majd belenyögött, hogy igen? (Sajnos köszönni és bemutatkozni elfelejtett, ezt most már rendkívül sajnálom). Mondtam neki, hogy időpontot szeretnék kérni.

-Biztos ide tartozik?

-Igen, biztos.

-Melyik orvoshoz? (egy orvos van a körzetben)

-Dr. Csibrey Éva doktornőhöz.

Azért megkérdezte a címemet is, hogy háromszorosan biztosak legyünk benne, hogy tényleg oda tartozok és nekik most foglalkozniuk kéne velem.

-Pillanat. (Kb 2-3 perc szünet, ami teljesen rendben van, megérti az ember, hogy ez egy fogászat, és inkább a pácienssel foglalkozzanak, mint egy telefonálóval), majd visszatért a kedves hölgy, hogy igen. És utána várt valamire. Megkérdezte, hogy mi a bajom. Mondtam neki, hogy az egyik fogam tömve volt, de kiesett belőle a tömés és azt szeretném megcsináltatni. Aha. Hááát, az a baj (nem szép lassan, hanem meglátva, hogy mennyi munkája lesz a következő időszakban, teljesen feldúlva, mint akit megsértettek, hogy na, még ez is ide akar jönni), hogy tele vagyunk. Rengetegen vannak. December közepére tud időpontot adni. Gondoltam, hogy nem másnapra kapok, de azért egy tömés nem egy hosszú folyamat, így kicsit korábbi időpontra számítottam. Én kis naív még ezek után is feltételeztem, hogy a hölgy ért a munkájához, és mivel heti 40 órát fogorvos mellett tölt, gondoltam megkérdezem, hogy hogy gondolja, nem-e gond, ha akkor lesz betömve, vagy szerinte érdemes lenne megcsináltatnom máshol, hogy ne legyen egy hónapig szabadon a fúrt lyuk a fogamban. Erre elkezdett velem ÜVÖLTÖZNI, hogy ő honnan tudja, nem tudja mi a bajom, nem mondtam neki, ő honnan tudná, hogy mi van a számban, letört, letört a foga? Hol tört le a foga? Mondom nem tört le, kijött a tömés. Ő azt honnan tudja, nem mondtam meg. Mondom de, köszönöm, nem kérem az időpontot, és kérem a következő emberrel kulturáltabban beszéljen. További szép napot kívánok! A következő üvöltéssorozatot már nem vártam meg, letettem. Szóval a magánfogászatokon nem a tömés vagy a húzás kerül pénzbe, hanem hogy emberként kezeljenek. Szomorú és szerintem elfogadhatatlan. Sajnos nem találtam semmilyen elérhetőséget, ahol panaszt tudnék tenni (pedig igény, az bőven lenne rá).

2018. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A betegjogi képviselőnek kell írni vagy hívni. Ezt találtam most:

[link]

2018. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Dr.Funk Tamás egy beképzelt arrogáns ...

Alapvetően a rendelő tiszta, kellemes környezet, más orvosokról nem tudok mit mondani, de ha szerencsés vagy akkor körzetileg nem ehhez a faszihoz tartozol. Én sajnos nála vagyok, nem mehetek be máshoz. De akkor már inkább a magán orvos, mert ő nagyon gáz.

2019. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cpt.Thomas válasza:

Dr.Csibrey Éva !!!


13 kerületi sztk fogászati rendelés !


Elég rossz állapotban vannak a fogaim (fájdalmaim nincsenek ) és kiesett egy hármas korona a számból . Felhívtam mert hozzá tartozom a kerületben megbeszéltük hogy bemegyek . Vittem a kiesett koronámat,hogy vissza tudná e rakni nekem ideiglenesen amíg elrendezem a tb-m egy kis pénzhez jutok stb.... Abból a szempontból rendes volt,hogy visszatette de az az arrogáns szembeszéd amit levágott az asszisztens nőről nem is beszélve ahogy ott cöccögött mögöttem meg,hogy ez hihetetlen így ,hogy lehet élni.

Undorító beteget megalázó stílus volt . A többi fogamhoz hozzá sem akart nyúlni természetesen . De azért pampogott . Gondolom a magán rendelőjében nem így áll hozzá a betegekhez . Azért köszönöm,hogy visszarakta !

2020. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kerületi lakosként, érvényes TB számmal 5000 Ft-ért kaptam lehetőséget panoráma röntgent csináltatni.


Botrány!


Üres! Üres az egész rendelési szint! És az ügyeletes fogorvosok sem akarnak ellátni! Kitört teljesen a fogam hátul, 5 percig kérdezgetett a doktornő, hogy biztos hogy fáj-e, mert csak sürgős esetben fog csak a számba nyúlni!


Nem, arra élvezek, hogy az ínyben levő lukon keresztül egyszercsak vérmérgezést kapok! 👌🤢🙏

2022. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!