Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megégettem magam vasalóval az...

Megégettem magam vasalóval az alkaromon egy hosszú csíkban. Nem súlyos de azért fáj. Amint megtörtént azonnal hideg víz alá tettem, és borogatom de még mindig fáj. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Tojásfehérje, vagy tejföl, amivel kenegetheted. Ne kérdezd miért, így tanultam. (Ez @rvául tud fájni!)
2012. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyjából semmit se. Gyógyszertárba lehet kapni napégés elleni sprayt, azzal be lehet fújni. Húsiti, és csillapítja a fájdalmat. Azt hiszem olyan 3000.- ft. De ha nem csinálsz vele semmit, csak hagyod szellőzni, akkor pár órán belül magától elmúlik.
2012. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!