Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyforma hosszú a lábujjam....

Egyforma hosszú a lábujjam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben felfigyeltem arra, hogy mindkét lábamon a nagylábujjammal egyforma hosszú a második, és harmadik lábujjam. Nem tetszik, visszataszító.. Mit csináljak, hogy a középső lábujjam kicsit visszamenjen? Azt olvastam, hogy nyújtó gyakorlatokat kellene ilyenkor csinálni.
2012. jún. 2. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi bajod van vele? Szerintem attól csak aranyosabb lesz egy láb.
2012. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, ami azt illeti, sokan megszóltak érte... De köszi. :)
2012. jún. 2. 11:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne is mond, nekem a második lábujjam már lassan hosszabb, mint a nagy. :-S Nem elég, hogy esztétikailag sem szép, de mindenbe azzal rúgok bele és ez fáj, mert amúgy az ízülete nagyon lagymatag. Szerintem nem sokat lehet ez ellen tenni.
2012. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor én inkább meg se szólalok, neked se lehet könnyebb. :||
2012. jún. 2. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Legyél rá büszke:

[link]

2012. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Római lábujjam van? :o Wow.. És akkor ez most jó vagy rossz?:o
2012. jún. 2. 12:07
 7/10 anonim ***** válasza:

De miért akarod mindenképp azt hallani, hogy rossz? :) Mitől volna rossz?

Lábujjak és kész. Lábfej. Római lábfej.

Olvasd el ezt: [link]

Hamupipőke mostohanővérei levágták a lábujjukat.

Szerinted komolyan meg lehet változtatni egy testrészedet?

2012. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást. :)

Ami azt illeti, sokszor csúfoltak engem, és innen jön az az agymenésem, hogy "ez rossz, ezen változtatni akarok"... :/

2012. jún. 2. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Hehe:D Nekem hosszabb a második ujjam, akkor nekem görög lábam van:D Igazából sohasem érdekelt. Egyáltalán minek nézegetik a többiek a te lábujjaidat?:D Én elkezdeném marni őket hogy lábfetisiszták vagy valami, szerintem tök beteges ezen csámcsogni:D Amúgy meg mondd a lábujjadnak hogy "visszamenjé!":D Igazából meg esélytelen. Talán műtéttel, de ha erre költenél elég buta lennél:)
2012. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem is zavart, hogy a 2. egy picit hosszabb a nagynál, de már nem nagyon érdekel:D


Nem tudsz mit csinálni a lábaddal, el kell fogadnod. Amúgy szerintem nem az ujjak mérete tud szörnyű lenni, hanem ha ápolatlan a láb:D Szóval ne zavarjon, hogy milyen hosszú a lábujjad.

2012. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!