Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az altatás nagyon rossz érzés?

Az altatás nagyon rossz érzés?

Figyelt kérdés
Laparaszkópos epehólyag műtétem lesz szerdán,kedden kell bemennem a kórházba előtte.Sajnos muszály megcsinálni mert már sokat görcsöltem vele.Megvolt a kivizsgálásom is,altató orvos is mindent rendben talált,így most már semmi akadálya műtétnek.Viszont félek,de a műtéttől igazából nem is annyira,mind inkább kizárólag az altatástól,engem még nem altattak soha,nagyon rossz érzés amikor elaltatnak?Aki válaszol annak előre is köszönöm.

2012. júl. 8. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, semmit nem érzel, egyik pillanatról a másikra elalszol. Ébredés után előfordulat kisebb rosszullét, hányás, szédülés, ezt csökkentheted ha jó darabig fekve maradsz.
2012. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában nagyon jól eltalálják az adagot, akkor minimálisan kellemetlen. Az altatás nem rossz érzés, csak utána lehetnek rosszullétek.
2012. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én élveztem. Ébredés után hányinger felléphet, de nem vészes az sem.
2012. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat.Az epekőtől nagyon rosszul vagyok sokszor sajnos,de remélem a műtét után jobb lesz.És ismét élhetek normális fájdalomtól mentes életet majd,már bánom,hogy sokáig halogattam a dolgot 2 évig egészen pontosan.Édesapámnak is van köve már 20 éve hordozza őket,jó nagy köve van 4 cm-es,nekem meg több pici kő 8 mm-esek 4-5 darab.Mondtam neki,hogy vállalja el ő is a műtétet de nem akarja.Pedig gyakran van rosszul ő is,egyébként vállalat vezető,igazi férfias férfi a mentalitásában példaképem,sose fél semmitől,nagyon határozott egyéniség,de az altatástól ő is fél.Én alapvetően sokkal gyengébb mentalitású férfi vagyok mint ő,kevésbé bátor sok dologban,de most nekem kell példát mutatni és túlleni ezen a műtéten,én nagyon sokat remélek tőle,remélem nem fogok csalódni.Szeretnék már végre emberi kajákat enni,és azt mondják,hogy a műtét után pár héttel már lehet majd,hát nagyon reménykedek.Még egszer köszönöm a lelkesítő,bátorító hozzászólásokat sokat segítetek vele.
2012. júl. 8. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Műtét előtt én is ettől féltem legjobban! Hát hogy is mondjam.. Nekem kimondottan tetszett :D hülyén hangzik, de jó volt! Ébredés után se volt semmi para, annyi, hogy olyan volt, mintha nem aludtam volna eleget, és felkeltettek volna, de aludtam tovább.
2012. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt vagyok túléltem,most már reménykedek a mielőbbi felépülésemben,köszönöm aki válaszolt,nagyon aranyosak vagytok.
2012. júl. 15. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!