Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatás?! Mit éreztek?

Altatás?! Mit éreztek?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva kb.,valószínűleg egy cisztát távolítanának el,ami a gátrészemen van.A műtétet altatásban végzik.Nagyon hülyeség,tudom,de elborzaszt a gondolat hogy fekszek ott akár 2órát is,nem tudok mozogni,nem tudok magamról,ááhh!Nyilván olyan mintha simán aludnék éjszaka,de azért mégsem..Szóval a kérdésem az lenne,milyen tapasztalataitok vannak az altatással kapcsolatban?Mit érzékeltek?Elalszol,aztán a következő kép meg az,hogy ébredsz is?
2012. máj. 11. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan :) Nálam úgy volt, hogy simogatta fejemet altató dokinéni, hogy mindjárt alszok. Következő kép, hogy kórterembe vagyok, mindenki szaladgál körülöttem, és újra a dokinéni hangja: vége a műtétnek, most már pihenjél.
2012. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) és hogy altattak el? úgyértem,itt sok helyen olvastam,hogy ilyen cső,olyan cső,utána hányinger,stb...Ne nézzetek butának,de honnan tudhatnám?! :D
2012. máj. 11. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Vénásan kaptam az altatót. Van olyan, hogy gázzal altatnak.
2012. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utána volt hányingerem, kaptam is infuzióba az ebédet, mert nem tudtam enni, annyira hányingerem volt.
2012. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ajjaj... :S
2012. máj. 11. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem altattak kétszer is! Először csak simán vénásan..elaludtam pillanatok alatt.. következő kép az volt, hogy mindenki körülöttem van én meg tök kába vagyok! :) Nagyon álmos voltam utána! A második altatásnál kaptam maszkot, de olyan büdös meg kényelmetlen volt, hogy már majdnem levettem, de addigra elaludtam :D Ugyanúgy kába voltam tőle! Nekem nem volt hányingerem! A kórteremben a többiek mind hánytak, de én nem! Ébredés után ők egyből cukrosat ittak, én meg sima vizet! Lehet ezért, de az is lehet, hogy jobban bírtam!
2012. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem amikor altattak vakbél műtét miatt akkor kaptam egy koktélt intravénásan (azóta is meg akarnám szerezni mert az valami fenomenális érzés ):DDD amikor bementem gázzal altattak tovább viszont lélegeztetőre raktak mert az a szer amit adtak az lebénította az izmokat is h nehogy valami gebasz legyen a műtő asztalon szal addig a gép lélegzett helyettem nem mondom fájt is utána a torkom rendesen :D
2012. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
olyan koktélt én is kaptam! valami kedélyjavító volt.: ) jól jönne most is! de én nem emlékszem hogy lélegeztetőre raktak volna! gyerek voltam még, attól a szerttől röhögve mentem a műtőbe: )
2012. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is csak a doki mondta h szokványos dolog ennél a cuccnál arra válaszolta ezt amikor megkérdeztem h miért fáj a torkom ? :D
2012. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!