Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Engedélyezett az óvódai...

Engedélyezett az óvódai koyhán a műköröm?

Figyelt kérdés
A gyermekeim most nyáron a hivatal jóvoltábol ingyen étkeznek:Az óvódában főzik meg az ebédet.Ez nem is lenne baj ,de amikor megláttam a kisegítő műörmét majdnem elájultam.Gondoljatokbele mi minde ragad al.

2012. jún. 29. 13:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Aki tudja kihez forduljak a polg.mesteren kívül az írja meg!
2012. jún. 29. 13:19
 2/20 anonim ***** válasza:
Mégis mi ragadna bele??? Nem kell ezen pattogni.
2012. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én úgy tudom, hogy nem engedélyezett a műköröm, mert az alatt megtelepszenek a baktériumok. Szerintem szólj az óvodavezetőnek ha nem történik semmi, akkor meg az ÁNTSZ-nek.
2012. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Aki már főzőtt életében az tudja hogy mi minden ragadhat bele ,DE pár példa :A zöldség földes belemegy a köröm alá,még nekem is pedig rövid a körmöm.A hust darabolom a véres lé aláfolyik(baci hegyek). Tészta dagasztás:a tészta szintén alá megy.
2012. jún. 29. 13:33
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
OMG! Megsúgom, hogy a rövid saját köröm alá többminden beleragad, mint egy műköröm alá...
2012. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogyha a kórházakban nem szólnak érte, márpedig nem szólnak, nem egy ápolónőnek, orvosnak láttam, akkor a konyháért sem szólnak.
2012. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Már rég írtam az ántsz -nek és kifogna jönni.De meg adhatom a tel. számot és neked is elmondják hogy nem lehet.
2012. jún. 29. 18:30
 8/20 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem mindenkinek egyet jelent a higiénia!!!Én csak a gyerekemet féltem!!!!!
2012. jún. 29. 18:33
 9/20 anonim ***** válasza:
Abban bízom, hogy az összes többit is megnézted, hogy milyen retkes a körme, ami nem mű :D
2012. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen láttam mindkét dolgozó kezét ,és ne értsetek félre nincs semmi bajom a műkörömmel, de ott ne használják ahol nem szabad!!!
2012. jún. 29. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!