Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elvileg augusztus elején...

Elvileg augusztus elején keresztszallag-pótláson esnék túl.17 évesen vannak veszélyei?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két éve elszakadt az egyik térdemben a keresztszallag. most nyáron szeretném megműtetni, hogy túl legyek rajta. hallottam ilyenfajta pletykákat, hogy "akkor megáll a csont a növésben ha keresztülfúrják", bár a doki nem mondott ilyesmit, és szerinte már nem is fogok sokat nőni.

2012. jún. 21. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt ilyen műtétem 4 éve, igaz, én 19 éves voltam akkor. Az volt a harmadik térdműtétem.

Amit hallottál, igaz lehet, de nem ilyen idős korban, hanem 13-14 év körül! Nekem az első 14, majdnem 15 évesen volt (a 8.-os ballagásom előtt 10 nappal), de akkor már bő egy éve szenvedtem vele. Akkor épp ezért nem műtöttek, mert növekedés miatt fiatalnak ítéltek.

Nálad már biztos nem lesz ilyen gond, erre a dokid is gondolt volna! Hol műtenek egyébként?

Ha van bármi kérdésed, írj bátran, ha tudok, szívesen segítek! Saját szalaggal pótolnak majd?

2012. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
budán a sportkórházba, és igen saját szallaggal. elméletileg oldalról az izmokból vesznek ki inakat.
2012. jún. 21. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ott csinálták, csak nekem a térd fölötti résznél vették ki a szalagot. Ott nagyon értenek a dokik ezekhez a dolgokhoz, nem kell izgulni! Nekem Dobos doktor csinálta, én bírtam a hapsit, jófej :)
2012. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaidat, sokat segítettél. :)
2012. jún. 23. 10:22
 5/5 anonim válasza:
Na mgevolt azóta a műtét? Teljes a gyógyulás?
2015. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!