Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másik megyében nem jár az...

Másik megyében nem jár az tb-s ellátás?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egy másik megyébe szeretnék menni megvizsgáltatni a térdemet, mert ott ajánlottak egy nagyon jó orvost. (Dr. Abkarovics) és azt beszélgettük itthon, hogy több mint valószínű, hogy mivel másik megyében lakom, csak magánrendelésre mehetek, amiért fizetni kell. Sőt, ha műteni kéne nem mehetnék tb-re, csak kp-s fizetésre....


Tudna valaki segíteni hogy pontosan hogy is működhet ez pontosan?


Köszönöm!!


L22



2012. jún. 16. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez minden orvosi ellátásnál úgy működik,hogy az a kórház tudja rád lehívni a kezelés után a TB támogatást,ahová körzetileg tartozol a lakhelyed szerint.Más kórház ebből az okból nem fogad,mert ugyebár semmi nincs ingyen.
2012. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem Pesten nagyon sok kórházban elláttak és soha semmiért nem kértek pénzt, holott nem volt arról papírom, hogy Pest megyei lennék. Egyedül a fogászaton kellett volna fizetni.

Ki vették a mandulám, sebészeten leszedtek egy anyajegyet, és minden egyéb vizsgálatokra is itt megyek el, mivel itt lakom évek óta. Két hónapja csináltattam meg az ideiglenes bejelentőmet Pestre, hogy a fogászat is ingyen legyen.

2012. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. jún. 16. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!