Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova kell elmennem ha fáj a...

Winters01 kérdése:

Hova kell elmennem ha fáj a lábam amikor járok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A háziorvoshoz. Ha ő nem vesz komolyan, akkor senki.

Gyalázat az orvosi ellátás, sok jót ne várj tőle.

2012. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az alapellátás első szintje valóban a háziorvos. Ő a tünetek és a vizsgálat alapján eldönti, hogy milyen szakorvosi vizsgálatra, terápiára lesz szükséged: lehet az ortopédia, reumatológia, labor, röntgen...
2012. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves második!

Miért írod, hogy "gyalázat az orvosi ellátás" ?

Nem az a gyalázat, ahogy bánunk saját magunkkal? Csak gondoljad végig! Évekig szándékosan rongáljuk a testünket, aztán a doki 10 perc alatt szedjen rendbe bennünket. Igaz az írásod alapján látni, te sem sokat tettél még keresztbe..

2012. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Harmadik, szerintem Elsőt akartál írni, én nem kritizálom a háziorvosokat, magam is az eü.-ben dolgozom.

(Azért annyit hozzátennék, hogy mifelénk, amióta van Sürgősségi ambulancia, elég hamar odaküldi a HO a beteget, mert ott ugye 24 órában magas szinten fogják ellátni...)

2012. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik, 3 éve szenvedek autoimmunban, amit mostanra sikerült diagnosztizálni az orvosok nemtörődömsége miatt (kétszer kellett háziorvost váltanom)

Az ekcémának el kellett lepnie az egész testem mire a bőrgyógyász hajlandó volt antiallergén tablettákat felírni, de már az is csak annyit segít hogy nem leszek mindentől azonnal kiütéses.

Az izotópdiagnosztikára 2 hónapja állok "sorban", nem tudok dolgozni a pajzsmirigyemtől, és csak egyre rosszabb.


Egyébként 22 éves vagyok.

2012. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel egyetértek, sajnos így van, nekem is vannak ilyen tapasztalataim. Pl egyszer elmentem az ügyeletes rendelőbe, lázzal, stb..., majd az orvos azt mondta, hogy sürgősen el kell menniük egy infarktusos beteghez, ezért kell várjak másfél órát. Utánna bement, és a nővérkével beszélgetett 10p-et az unokájáról...
2012. jún. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!