Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akit kizártak 3 hónapig a...

Akit kizártak 3 hónapig a véradásból az mehet plazmaadásra? Vagy újra megvizsgálják és ott dől el minden?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 20:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Alacsony volt a hemoglobinom, utána teljes vérképet készítettem és ott minden normális volt.
2012. jún. 2. 20:41
 2/2 anonim ***** válasza:
A hemoglobin "percről percre" változik. Nekem is mindig magasat mértek, akkor kaptam még fél liter vizet, leültettek, igyam meg, 20p után újra mérték, és rendben volt... Ettől próbálkozhatsz újra, csak igyál sok vizet előtte. (TÉnyleg komolyan sokat, én azóta 1,5-2 litert egyben (1 órán belül) megiszom előtte, és nincs gont a hemoglobinnal, és le is folyik a vér 4-5 perc alatt... (Volt, hogy 10-12 perc volt...)
2012. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!