Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet ez? Olyan mintha...

Mi lehet ez? Olyan mintha aranyerem lenne?!

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem észre, hogy egy dudor van a segglukamnál. Olyan mintha odanőtt volna egy hatalmas pattanás, vagy mintha kifordult volna a belem. Elég kemény is és mintha nőtt volna. Tegnap délután még nem volt ott semmi és este fürdésnél vettem észre, hogy az nem oda való. Van rá valami gyógymód/kenőcs vagy eltűnik magától? Esetleg mutassam meg orvosnak? Pedig átnéztem az aranyér tüneteit és nem igaz rám egyik se, habár apámnak is van aranyere és azt olvastam ez örökölhető betegség.

2012. máj. 29. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Patikában recept nélkül adnak kenőcsöt, de a legjobb a kúp, csak meg kell szokni a felhelyezést. Ha az sem mulasztja el pár napon belül, akkor orvos.
2012. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem és melyik a legjobb kenőcs erre ? vagy csak mondjam a patikusnak, hogy aranyerem van adjon rá kenőcsöt ?
2012. máj. 29. 22:37
 3/11 anonim válasza:
Nekem is volt, pedig még csak 20 vagyok, lány. Nekem írt fel nagyon jó kenőcsöt,amivel naponta többször kenegetni kell. Hatásos, ha wc-zés után, ha van rá lehetőséged megmosd az érintett területet, ezzel elkerülve a fertőzés, vagy egynedves kendő is elég, amit lehet kapni, babapopsi törlőkendő néven. Pár nap alatt elmúlik, ha rendesen kened és tisztogatod a területet. Én megmutattam orvosnak is, de semmit nem tudott rá mondani, csak felírta a kenőcsöt. El kell múlnia tőle. Később még előjöhet persze. Nekem nagyon fájt és csípett, néha vérzett is, de a kenőcs hűsítette és egy idő után már nem is éreztem. Magától semmi kép se múlik el. Azt hiszem vény nélkül kapható a kenőcs, és többféle van. Nekem a Reparon és a Neogranormon kenőcsök segítettek.
2012. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen azt hiszem a Neogranormon kenőcs van is itthon de azért elmegyek gyógyszertárba a Reparon kenőcsért is úgy hallottam az recept nélkül kapható. Szóval akkor orvos felesleges menni ? hát remélem elmúlik mert én még 20 éves se vagyok és már előjött :(
2012. máj. 29. 22:51
 5/11 anonim válasza:
Nem feltétlenül muszáj elmenned, csak, hogy esetleg megnyugtasson, azért érdemes és, hogy mégis megnézze. Én is csak ezért mentem el, mert valamennyire megnyugtatott amiket mondott, és elmondta, hogy mire figyeljek oda. :) De anélkül sem lesz semmi baj.
2012. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most nem vagyok itthon a héten majd csak hétvégén érek haza és addig nemtudok menni orvoshoz és kenőcs sincs nálam. Ettől lehet rosszabb a helyzet ?
2012. máj. 29. 23:01
 7/11 anonim válasza:
Kenőcsöt mindenképp szerezz be, biztos találsz egy helyi gyógyszertárat. Ha nem kezeled rosszabb lesz.
2012. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt a krémet (Reparon) milyen időközönként kell alkalmazni ? Mert a gyógyszertárban nem mondtak róla semmit.
2012. máj. 31. 16:15
 9/11 anonim válasza:
Én általában este, zuhanyozás után kentem be vele, de ha napközben érzed, hogy nagyon rossz, akkor is bekenheted, igazából akármikor, amikor úgyérzed, hogy szükséges van rá.
2012. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Most találtam egy oldalt ahol lehet rendelni valamilyen gyógykészítményt és 1-2 nap alatt lehet érezni a javulást és állítólag teljesen eltünteti. [link] szerinted ez mennyire lehet hatásos. Azt ígéri 2 hetes pénzvisszafizetési garanciát ad. Meg kell próbálni hátha nem kamu.
2012. jún. 1. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!