Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszázalékolnak, szerinted...

Leszázalékolnak, szerinted mennyi pénzt kapok?

Figyelt kérdés
52 éves vagyok,30 év munka viszonnyal.100.000 ft az átlagom.Agyi katasztrofa ért és a bal felem lebénult.Mennyi pénzt kaphatok szerinted?Mindenki válaszát köszönöm!Azért nincsenek nagy reményeim.Szerintem annyit kapok amennyi a megélhetéshez kevés,az éhen haláshoz sok.

2012. máj. 25. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
60-70 között szerintem. Azért számszerűsítek, mert én is annyit kapok 36 évesen 20 év munkaviszonnyal egy rákbetegséggel.
2012. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jobbulást nektek! Kedves második, egyél sok C-vitamint (természetes formában, pl vörösáfonya aszalva, gránátalma), sárgabarack magot, illetve jó a culevit, citoflavin, és rengeteg brokkoli meg káposzta, karfiol, zöldspárga. Remélem meggyógyulsz!


Az agyi katasztrófára pedig magnézium B6 vitaminnal (én külön szedem magnerot + b6) + aspirin + halolaj + fokhagyma + Q10!

2012. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Kipróbálom.Szívesen fogadom a jó tanácsokat amik a felépülésemben segítségemre lehet.
2012. máj. 26. 08:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! lényeg, hogy a meszesedést csökkentsd az ereidben, a falát pedig rugalmassá tedd, és a véredet pedig tisztítsd. Ezekre jók a fenti dolgok. Nekem szívbillentyű meszesedésem van, és már kezdtem rosszul lenni. Kb 3 hete szedem ezeket, és már teljesen jól vagyok. A magnézium feloldja a meszes, kálcium-lerakódásokat az erek falán (erre legjobb a magnézium klorid, de ez egyelőre csak balzsam formájában kapható), viszont fontos, hogy csak B6 vitmin jelenlétében szívódik fel. És érdemes angol nyelvű orvosi oldalakat olvasgatni, mert kb 1000x több információt találsz mindenről, mint magyarul.
2012. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ami még jó, az a nátrium thioszulfát, de ezt Magyarországon megint csak nem lehet sem kapni, sem olvasni róla.
2012. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na és a táplálkozás, de gondolom ezt mondani sem kell. Koleszterint csak reggel szabad enni, nem sokat (kb 300mg), délben max egy kis csirkemell. Ha megvonod magadtól a koleszterint teljesen, akkor a szervezeted nagyobb erővel kezdi el előállítani. Édesség felejtős, max igazi(!) étcsoki, minimumu 70%-os, és nem a Tibire gondoltam.
2012. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Most olvastam Szentgyörgyi Albertről, hogy ő a betegségei idején (tüdőgyulladás, daganat (73évesen) ) napi 4000-5000mg C-vitamint fogyasztott, idős korában pedig 8000mg-ot. És meggyógyult. Kérlek, hogy tanulmányozd kicsit a témát!
2012. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 30. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!