Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészségkártyáról levenném az...

Egészségkártyáról levenném az összes pénzt, szükségem van rá, de kellene vmi csel v trükk. Valaki?

Figyelt kérdés
Cégem adja juttatásként, már elég sok van rajta, kb 1-szer vettem vele algopyrint, és kész. nem vagyok túl beteges.
2012. márc. 7. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz körben az ismerősöknél, csináltat-e vki szemüveget stb., széleskörűen fel lehet használni.. Vagy másnak gyógyszer, ilyesmi...
2012. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban dolgozó ismerős segít. (:
2012. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig köszönöm, ilyesmiket énis kigondoltam, picit körülményes, de még várok ötleteket.
2012. márc. 8. 21:20
 4/5 anonim válasza:
Nevezzük BETEGSÉGKÁRTYÁNAK.Akkor tudod használni ha beteg vagy, tiszta sor.Inkább adnák ide kp-ba. Az ember meg belebetegszik, mert nincs pénze, nem tudja fizetni a törlesztőrészleteket, rezsit stb, aztán veheti a nyugtatót a hűdeszuper egészségkártyával.Eszmélet ami itt folyik.Meg majd megyünk a SZÉP kártyával belföldön szállodákba, mert milyen jó nekünk.Az ország 70%-a meg nyomorog.Scholl cipő 100%-ban elszámolható, azt tudom ajánlani, de az is olyan szédületesen drága, hogy amúgy soha nem vennék.Vettem egészségkártyára, de garanciás idő előtt leszakadt a sarka:-)No Comment.De veszem, mert "ingyen" van.A sportszerek jöhetnek szóba Hervisnél + hasonló helyeken, de asszem arra már adóvonzat is van, amit adóbevalláskor csengetni kell befele.(dupla adózás)-termék alapára már tartalmazza az adót, nem is értettem, de ez van. meg egyszer egy idős bácsinak vettem egy gyógyszert, amikor mellettem volt sorban, de nehezen értette meg hogy nekem ez így miért jó, alig akart belemenni, szóval mással egyezkedni nagyon nagy macera.
2012. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm h ennyit irtál, sajna már a sportot idén kivették, peg a terembe minden gyuros formával le tudnám intézni a bérletüket :) Sholl jó trükk, ezt nem tudtam.
2012. ápr. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!