Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valaki akinek már műtötték...

Van valaki akinek már műtötték a térdét, vagy esetleg hallott róla valamit?

Figyelt kérdés
Nekem folyadék van a térdemre és többszörös térdficamom van... Jövőhéten fognak műteni, de van egy kis problémám, meg vagyok fázva. Ez akadály? Mármint ha meg vagyok fázva attól még megműtenek? És ha igen hogyan működik? Fájdalmas, mit érzek közben? Kérlek segítsen aki tud. Köszönöm.

2012. máj. 20. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem rém álmaimban jön elő a térd műtétem. Nem akarlak megijeszteni, de nekem baromira fájt utána, hogy belenyúltak a porcba. /porcleválásom volt/. Ráadásul nem akart behajolni a lábam, és úgy törték be, Azt hittem ott rögtön összepisilem, sz@rom magam. Utána hetekig jártam mankóval, és hónapokig bicegtem. No, de nem én vagyok az etalon, van aki semmi fájdalommal túl volt mindenen, és egy hét múlva már futott, mint a nyúl.
2012. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!