Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt már műtéted, midet...

Volt már műtéted, midet műtötték fájt?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Térd műtétem volt, és kegyetlenül fájt utána.
2012. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szívműtétem (a fájdalomra nem emlékszem, három és fél éves voltam) epeműtétem 18 évesen, fájt, nem is kicsit, pedig még csövet se kaptam :D
2012. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Féregnyúlvány, 16 évesen, ébredés után fájt, utána már csak kellemetlen volt.
2012. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt, 6 is sajnos, pedig még csak 24 éves vagyok.:(

Gyerekkoromban kivették a torok és az orrmandulámat és műtötték kancsalságra a szememet, azokra már nem igazán emlékszem.

14 évesen műtötték cisztára és csontkinövésre a lábamat, az sem volt annyira vészes a csövet kivéve, amit kikaptak a lábamból és azt hittem ott csinálom össze magam.

Aztán másfél éve szültem császármetszéssel a kisfiamat, hát az elképesztően fájt. Akkor 2 csövem is volt, plusz a vágás, szóval nem volt egy leányálom.

Aztán szülés után 2 és fél hónappal epeköveim voltak és kivették az epehólyagomat. Az is kegyetlenül fájt.

Aztán úgy nézett ki, hogy lesz 7. műtét is egy ciszta miatt, de szerencsére az a probléma magától megoldódott.

2012. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő nagyon salynálom:/:s az ugynevezett csontkinövés az pedig meszesedés:) ha egésségesebb életre vágysz googlez rá erre:ceragem ingyenes akupreszurás madszázst kapsz keress rá egy közeledben lévő intézményre látogasd meg és halgasd meg az odajárókat hiszen ingyenes és csak segithet én is jártam és sokmindenről tudok mesélni ha érdekel csak irj:)
2012. máj. 9. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!