Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olyan van, hogy a haziorvos...

Olyan van, hogy a haziorvos beutalot ad egy masszorhoz?

Figyelt kérdés

Borzasztoan faj a hatam belegzeskor. Nem tudogyulladas, mert amugy mas problemam nincs, hanem szerintem az izmok fajnak a gerincem mellett. Sajnos nem engedhetem meg magamnak a masszort, ''szakkepzetlen'' kez meg csak sulyosbitotta a helyzetet, ezert merult fel bennem a kerdes.

De esetleg ha valaki tud jo masszazstechnikat, ami javitana ezen, es kivitelezheto, en azert is nagyon halas lennek.


2012. máj. 13. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem a háziorvos, hanem reumatológus adott beutalót (a reumatológushoz a háziorvos küldött), ez 20 alkalomra szólt, víz alatti torna, gyógyfürdő és orvosi gyógymasszázs volt benne. Azaz bementem a fürdőbe, bemásztam valamelyik medencébe, utána jött az előjegyzett időben a 20 perc torna külön medencében gyógytornász irányításával, 15-20 perc gyógymasszázs, aztán addig maradhattam a medencékben ameddig akartam.

Sajnos a 20 alkalomért beutalóval is fizetni kellett 16.000 Ft-ot!

2012. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem fájós volt mindig is a hátam, és a nyakam.

A nyakamnál rendszeresen nagy izomgörcsök voltak.

Nálam a meditáció oldotta meg ezt.

Próbáld ki, lazítsd el teljesen a testedet.

Ha írsz privátban adok hozzá tippeket is.

2012. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reumatológus írja fel, elmondod mi a panasz és ha nem ajánlja, kérdezd meg, hogy lehet-e. fel szokták írni, csak nem mindig mondják maguktól. Ha csak masszázsra mész, nem oylan vészes összeg.
2012. máj. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiprobalom a meditaciot, aztan ha nem segit, akkor elmegyek orvoshoz. Koszonom a valaszokat!
2012. máj. 14. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!