Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van most hányásos vírus? Mert...

Van most hányásos vírus? Mert a barátnőm tegnap 1 szer hánytde rá egyórára már nem volt semmi baja! Semmilye sem fájt láza se volt. Ez akkor mi lehetett?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
terhes
2012. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet mert nem volt senkivel
2012. máj. 3. 22:50
 3/8 oneluw válasza:
:D Nem biztos, hogy terhes. Igen volt hányásos és hasmenéses vírus. Nem tartott tovább 1-2 hányásnál, de, ha további problémák fellépnek forduljatok orvoshoz. Jobbulást!
2012. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem a fiúja vagy, és azért kérdezed.
2012. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a fiuja a barárnője vagyok és elég sokat tartózkodtam vele és ezért kérdezem hogy nem - e vírus mert nagyon félek hogy elkapom! De hogy csak 1 óráig volt rosszul és csak egyszer hányt, meg semmilye sem fájt , hát nemtudom hogy ez vírus-e! Nagyon remélem hogy nem! nem szeretném elkapni , nagyon félek!!
2012. máj. 3. 22:57
 6/8 oneluw válasza:
Ha semmije nem fájt, és már nincs semmi baja valószínű, hogy nem vírus! Valami "rosszat" ehetett, vagy "össze-vissza" sokat. Több okból kifolyólag is hányhatott. Szerintem nincs mitől félned! :)
2012. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Hát remélem így van.
2012. máj. 3. 23:06
 8/8 oneluw válasza:
Szívesen!
2012. máj. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!