Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha megeröltetem magam miért...

Ha megeröltetem magam miért fáj a mellkasomnál?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk futok, biciklizek a mellkasom bal oldala ( a bal mellemnél ) elkezd nyilalni. Nem a szegycsontom, ez nem szívinfarktus tünete. Mi lehet ez??
2012. ápr. 27. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Leginkább egy beutaló az orvoshoz. A bal oldaladnál fáj, nem gyanus valami? :P
2012. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már elmúlt a dolog. Nem tudom, hogy mi a csuda volt, bár inkább a bőrömnél fájt és nem a szívemnél belül
2012. ápr. 30. 00:49
 3/6 anonim ***** válasza:
mért ha fáj a szegycsontnál az szivinfarktus tünete?? mert nekem ott fáj fekvőzés és sulyemelés után...
2012. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a szívinfarktus fő tünete a szegycsont alatti fájdalom. Súlyemelésnél lehet terhelés kap valami szinten a csontozatod azon része, de én mindenképpen megnézetném egy orvossal.
2012. ápr. 30. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj istenem hát nemjött még rá? Ez a fájdalom IZOM EREDETŰ. Gondolkogyunk már egy kicsit kérem. Sima izomláz.
2012. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csak van egy kisebb szivbetegségem azt azért gondoltam rá.. majd rá kérdek dokinál de valoszínűnek tartom h a bőröm feszül ott jobban mivel ott vágtak mütétnél 17 éve

am köszi!

2012. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!