Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » ínhüvely gyulladás miért tér...

ínhüvely gyulladás miért tér vissza?

Figyelt kérdés

Az egyik kezem nagyon fáj,voltam már körzeti orvosnál,de azt mondta hogy nem tud mit kezdeni vele!

5 hete kezdődött és ha pihentetem akkor nem nagyon fáj 1 napig de utána újra fáj ha használom!

csuklószorító nagyon jót tesz illetve ha be van pólyázva de ugye örökre így nem maradhat!

köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 9. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy inhüvely-gyulladás gyógyulása igen hosszadalmas folyamat, több hónap - egy év is beletelik, mire nagyjából rendbejön.


Szorgalmasan pólyázgasd, ha valamit is csinálsz, másképp semmi esélyed, hogy rendbejöjjön.

2012. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ezzel küzdök jelenleg 1 hónapja.Nekem sem akar nagyon helyre jönni.Elmentem egy ortopéd orvoshoz ő ad mágneses kezelést, már a 3.-on vagyok túl,ezenkívül szedek Fortedolt és Milgamma N-t egyre jobb mostmár.Remélem hamar rendbe fog jönni nekem plusz a könyököm is fáj róla.
2012. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!