Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen kellemetlen tapasztalat...

Milyen kellemetlen tapasztalatod volt már az egészségügyi ellátások, vizsgálatok alkalmával, ami kiábrándított az orvosokból?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Cukorbeteg vagyok, és a kórházi bent fekvés alatt amikor beállították a cukromat, nem volt diétás étrend, szóval kb. 5 napot végigéheztem. Mondhatni "kellemes" volt.
2012. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt már negatív élményem, de nem ábrándított ki. Vannak szar orvosok, sajnos túl sokan is, de attól még vannak nagyon jó dokik is. Nem hiszem, hogy előítélettel kellene állnom minden orvoshoz.

Egyszer ha minden igaz én is orvos leszek, nem esne jól, ha az emberek a negatív tapasztalataik miatt már alapból szarba néznének. Persze vmilyen szinten meg lehet érteni, csak nehéz úgy kedvesnek és türelmesnek lenni vkivel, ha látod a szemében, hogy már előre utál.

2012. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként nem szeretnék belekötni az első válaszadóba, de az, hogy egy kórházban nincsen diétás kaja, az pont nem az orvos hibája.
2012. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként nem beléd kötni akarok, de kiemelem a kedvedért: az egészségügyi ellátások
2012. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"ami kiábrándított az orvosokból"
2012. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolóval értek egyet. Vannak orvosok, akik kiválóak a szakmájukban, de bunkók. Vannak, akik kevésbé jobbak, de kedvesek. Ők is csak emberek és 1-2 orvos miatt nem kell minősíteni mindegyikőjüket. Biztos van, hogy neked is rosszabb napod van és nem tudsz olyan kedves lenni másokkal, mint szoktál, ilyen is előfordulhat.
2012. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Párom bevitt éjjel az ügyeletre, mert annyira véreztem, hogy szó szerint ömlött belőlem és a görcsöktől mozdulni se tudtam. Hánytam is.


Nem menstruáció volt, ezt tudtam, de az ügyeleten elküldött annyival a doki, hogy egy kis menzesz miatt nem kell hisztizni.


Amikor kifelé mentünk elájultam. Párom felvitt a nőgyógyászati osztályra, ott bevittek a vizsgálóba és nem sokkal később toltak is a műtőbe.

Az orvos azt mondta, elvéreztem volna, nem éltem volna meg otthon a reggelt.


Az ügyeletes orvos mindenféle vizsgálat nélkül elküldött, ha rajta múlott volna már nem élnék.

2012. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!