Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Péterffy Erzsébet fogszabá...

Dr. Péterffy Erzsébet fogszabályzó szakorvosról tudnátok bővebb infót adni? DEBRECEN!

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé elhanyagoltam a fogaimat, most jöttem rá mennyire fontos lett volna még pár évvel ezelőtt a fogszabályzó. 20 éves lány vagyok, a TB már nem fedezi a fogszabályozást és Debrecenben szeretnék egy jó szakorvost találni, aki viszonylag tűrhető áron dolgozik. Eddig nekem a fent említett doktornőt ajánlották. Vélemények?
2012. ápr. 3. 20:14
 1/3 anonim válasza:
Szia,én hozzá járok.Szerintem nagyon jó fogorvos.Nekem éjszakai fogszabályzóm van az 23 ezer volt,az állítás 500 ft.A rögzített fogszabályzó azt hiszem olyan 50 ezer ft,az állítása 1000 ft.Mondjuk én 3 évvel ezelőtt vettem a fogszabimat.
2012. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az éjszakai fogszabályzo sajnos kalap sz-t nem ért tinédzserkoromban... 25 évesen szükségem volt állandóra, és ismét Péterffy Erzsébethez fordultam. Bár ne tettem volna!


Rohadtul nem tetszik a fogsorom................


Épp megbízható orvost keresek!

2013. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezelési tervet nem állít fel, csak rávágja, hogy melyik fogadat kell kihúzni, oszt majd lesz valahogy.
2013. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!