Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit érez az ember amikor...

Mit érez az ember amikor elaltatják? Milyen az?

Figyelt kérdés
Engem jövő hét kedden fognak műteni epekő miatt(laparaszkópos műtét),sajnos muszály,a műtéttől magától nem félek,bízok a sebész dokimban.A fájdalmakat bírom,hozzá vagyok edződve sajnos az epekő miatt.De altatni még sosem altattak,azt mondják,hogy kis koromban egyszer igen de arra már nem emlékszem,szív betegségem,légzőszervi problémám nincs.De mit lehet érezni olyankor amikor altatják az embert?Akinek van erről tapasztalata,légyszíves írjon.Köszönöm
2012. ápr. 2. 19:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekem volt már laparoszkópos epeműtétem. nem kell izgulni.l az altatásból annyira emlékszem, hogy felfektettek az ágyra, benyomták az altatót és már legközelebb vittek ki a műtőböl.... Műtét után én hánytam egy kicsit,, de 2 óra mulva már felkeltem, pisilni, pőersze csak segitséggel. Másnap pedig mehettem haza..Az altatás maga nem fáj. Ugyhogy nincs miért aggódjál. Ha egyéb kérdésed van, amire emlékszem, szivesen elmesélem, mert az én műtétem 3 és fél éve volt. Kitartást!
2012. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!